Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire zavaró, ha az egyik félnek kellemetlen szájszaga van?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki amúgy viszonylag jóképű-de- elöl feketék a fogai, és olyan szájszaga van, hogy ha 1 méterről beszél hozzám, akkor is megcsap, vagy ha bemegyek hozzá az irodájába, akkor az egész helyiségben érződik a szag.

Viszont a barátnője 10/9-es simán van. Egyszerűen nem értem, hogy nem zavarja ez az igénytelenség?!



2019. dec. 12. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs szaglása, vagy a látszat ellenére ő is hasonlóan igénytelen.
2019. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan mondom, az erős szájszagtól hányni tudnék. Nem értem a csajt, hogy bírja elviselni. Amúgy ha a srác rendbe tetetné a fogait, megszűnne ez a probléma.
2019. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon zavaró. Én különösen érzékeny vagyok az ilyesmire, és nem értem, hogy lehet valaki ilyen igénytelen. ha már magáért nem teszi meg, a párját megtisztelhetné napi két fogmosással.
2019. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon zavaró. Én 9 év házasság után voltam ebben a helyzetbe. Férjemnek elkezdtek szuvasodni a fogai. Sajnos egy darabig nem foglakozott a problémával. Mondtam neki, nem csókolom meg, ill. nem csókolózók vele. Ez sem térítette a helyes útra. Itthon elvoltam vele, megfelelő távolság beszélgetéskor.... Utazásnál viszont ha mellette ültem buszon.... hát inkább kerültem az ilyen helyzeteket. Meg egy régi barátnőm látogatását is lemondtam, mert szégyelltem a férjemet. Aztán az idő megoldotta a problémát. Jött neki egy kis foginysorvadás is. Tehát muszály volt rendbe tettetni a száját. Középkorúak vagyunk, szóval annyira nem ciki a műfog. Sokkal kulturáltabb és kellemesebb ember így.
2019. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Itt jó sok rothadó fogú, büdös szájú ember lehet, hogy lepontozzák a normális válaszokat.
2019. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bírnám.
2019. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen gondom nagyon regen, mindezt egy darab szuvas fig okozta amit kihuzattam-de akkor sem “viselte “ meg a hazassagunkat.
2019. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!