Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró tud lenni egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró tud lenni egy párkapcsolatban, ha az egyik félnek az első kapcsolata, a másiknak meg a sokadik?

Figyelt kérdés
Főleg annak a szemszögét kérdezem akinek az első. Nem furdalja a gondolat, hogy a másiknak egy sokadik a sorban, a tapasztalatlanabb meg egész életére megjegyzi? Mégiscsak megjegyzi az ember pl a szüzessége elvesztését.
2018. szept. 23. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem zavaró volt. Nekem már volt komolyabb párkapcsolatom az exemnek meg akkor még nem és sok olyan dolog ami nekem már természetes volt neki még nem. Vége is lett. Azóta már mindketten boldogok vagyunk mással, ő is tanult az első kapcsolatos hibáiból.

N

2018. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Sokkal kevesebb a baki ilyen esetben..mert a tapasztaltabb jobban tudja segíteni a csetlő-botlót.
2018. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Párom egyéjszakásban vesztette el, de az első komoly kapcsolata én vagyok. (Nekem 100%-ig ő az első.) És ezért furdal a dolog, mert első vagyok neki, de közben mégsem.

L

2018. szept. 23. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Akkor ne idegeskedj, hanem szépen, hagyd, hogy menjen minden a maga útján normálisan...ne stresszelj, ne pörögjön ezen a fejed, ki fog alakulni..engedd, hogy vezessen...
2018. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy zavar, de ez valójában nem egy probléma. Legalábbis olyan értelemben, hogy erre nem lehet megoldást találni, ez egy ilyen helyzet.


Attól még mert volt egy egyéjszakás kalandja, nem lesz a szex nagymestere. Attól persze még lehet ügyes máris, de ez úgy szokott menni, hogy szépen ki kell tanulni, hogy a másiknak mitől jó a szex, és élvezni a közös utazást :)


Illetve még azt is hozzátenném, hogy nem csak a másikról kell tanulni az elején, hanem saját magatokról is. Egy tanács: mindig legyetek őszinték arról, hogy mi a jó, és ne menjetek bele olyasmibe, ami az egyik félnek nem az!

2018. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy fele sem igaz, de folyton előadta magát és szó szerint azt mondta: én már kiéltem magam. Addig addig mondta, hogy mondtam neki bmeg én meg még nem! Mondom neki, be kell pótolnom!
2018. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!