Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez es mit akar tolem?

Figyelt kérdés

(22-23 evesek vagyunk) Van egy fiu aki 1 honapja ismerek kb. Eloszor csak fbn beszeltunk egy hetig aztan talalkoztunk 5 szor

De ez mind 5-6 ora hosszas talalka volt.

Nem tortent koztunk semmi az olelesen kivul meg arca puszi.

De megkert hogy legyek a b.noje

En igent mondtam. Ki tette fbre a kozos kepunket stb.. De Aztan masnaptol ugy megvaltozott hogy ra se ismertem nem irt ugy nem keresett szo szerint le sz@rt..

Ez igy ment egy hetig kiborultam ossze vesztunk le vet kepet mindent . El engedtem mert azt irta nem erez irantam semmit.

Rendben

Azutan megint o keresett hogy talalkozni akar velem es megbeszelni mindent.

En persze viszakoztam mivell azt irta nem erez semmit de eroskodott hogy talalkozunk.

Talalkoztunk el mondta erez csak megilyedt attol hogy meg jobban megszeret es megint visszaelnek a szeretetevel.

Jo megbeszeltuk aztan masnap talalkoztunk megint es adtam neki egy ujabb eselyt hogy akkor legyunk egyutt velem aludt. Semmi nemtortent de aznap ejjel hagytam hogy megcsokoljon.

Reggelig alig aludtunk megigertem mellettem lesz ra szamithatok mindig engem akar csak senki mast stb. Haza ment le irta eloszor hogy szeretlek .. en persze nem modtam vissza neki mert nem erzem reszerol igaznak.. aznap meg jo is volt ki tette a kepunket megint meg keresett minden aztan eljott ujra a masnap es megint ugyan az szinte .. nem ugy ir stb na en megmagyaraztam neki hagyjuk akkor egymast. Erre o megint le vette a kepet stb oke hagyuk egymast es irta ma hogy fel akar hivni hogy el mondjon mindent korubelul reggeltol varom mar este 9 ..

Nem ertem mit erez mit akar tolem egyszeruen tudja milyen lany vagyok nem adom magam konnyen 3 het utan csokoltam meg eloszor ..

Mit erezhet?

Ennyire hulyenek akar nezni?


2019. dec. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2019. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a fickókat hol szeditek fel? A kiskamasz fiamnak magasabb az érzelmi intelligenciája mint ennek.
2019. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rockarc ***** válasza:

En is ezen dobbenek meg. Huszonpar eves emberek, felnottnek szamitanak, szavazhatnak, munkajuk van, haztartast vezetnek es kozben meg tinedzser szintu kerdesek omlenek beloluk. Vajon a szuleik hogyan keszitettek fel oket az eletre? Megcsokolt, felhivott, kidumalta meg ilyenek? Es kronikus tanacstalansag.


Kerdezo. Mar az elso alkalommal hibaztal, amikor kotelnek alltal es hagytad a semmit megmagyarazni neki. Torold mindenhonnan. Es egy kicsit legyen tobb tartasod, ilyenekkel szoba sem szabad allni. Ezekre utalo jeleket eszre kellett volna venni a randik alatt, plane, ha ilyen maratoni hosszusaguak voltak. Te elringattad magad a csak jol kell ereznem magam tudatban es elfelejtetted megismerni a veled szemben ulot.


43F

2019. dec. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nővérem egy pont ugyanilyen sráccal kinlodik már vagy 1 éve. A gyerek néha előadja magát, esküdözik, hogy ő megváltozott, hívogatja, találkozni akar, aztán 1-2 nap múlva bevagja, hogy neki nem megy még sem a komoly kapcsolat, és utána eltunik...

Az a mázli, hogy a nővérem sem szerelmes belé.


Én úgy gondolom, az ilyeneknek vagy barátnője van, és néha felbukkannak, vagy szimplán totálisan lelkironcsok.

2019. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!