Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy foglalt ffinél nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy foglalt ffinél nincs esély, akkor az en baràtaimnàl miert van?

Figyelt kérdés

Szoval alaovetöen a baratnöim /vagy tök 8 milyen nök ha kikezdenek az aktualis parommal, eddig egyetlen baratom volt aki udvariasan de hatarozottan leàllitotta a masik felet.

Alapbol amugy szinte minden ffi elcsabithato mellölem.


Amikor ezt forditva kiprobaltam, bàjologtam ennek annak aki foglalt, soha nem nyitnak viszont felém. (Nem vagyok ronda csunya, nem a külsö hozza)


Igazabol nem értem az egeszet.


2019. dec. 14. 12:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Priv: nem erzem hibasnak a baratnöimet inkabb eszközeim arra hogy kepben legyek az aktualis baratomrol
2019. dec. 14. 12:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán bénán pasizol, vagy a jenlegi párjuk jobb nő nálad vagy ami lehet számodra meglepő mégsem minden férfi egyforma és vannak hűségesek is, csak te választottál rosszul.
2019. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De az en pàrjaim?

Minden mas berepülö jobb nö lenne nàlam?(de amugy mindenkinel vannak jobbak, nem ezen kene mulnia egy kapcsolatnak)


Olyan zavaro hogy az en aktualis baratom màsnak egy csettintés, mig forditva en hiaba csettingetek màsnak.

2019. dec. 14. 13:03
 4/15 A kérdező kommentje:
Hol talàlok olyan ffit akinek van tartàsa?
2019. dec. 14. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Valami szar, azért. Vagy te, vagy a kapcsolat, vagy akit választasz. Ne félj, akinek normális az értékrendje és célja a tartós kapcsolat, illetve akit megfogott a párja valamivel, az jóformán lehetőséget sem biztosít arra, hogy valaki közel kerüljön hozzá az ellenkező nemből annyira, hogy ilyen kialakuljon.
2019. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De mivel?

Mi vàltja ki egy ffiban azt hogy a pàrom kell es nem te harmadik.

2019. dec. 14. 13:30
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy jó az ágyban, vagy azok a másik csajok jobb bőrök. nem kell ezt túl gondolni. ja, meg nem is szeretnek téged ezek a pasik.
2019. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem bántásként de szerintem te vagy a hibás.

Két dologból látszódik, nincs akkora vonzerőd, hogy egy foglalt pasi figyelmét felkelt, másrészről épp ezért nem tudod megtartani sem a párod, mert találnak nálad vonzóbbat.

2019. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez faék egyszerü lenne igy.

Nem en vagyok a központi sz.r nö, az ezer 100% biztos.


Vagy lehet pont itt a hiba. A rosszlanyok a kelendöbbek.

2019. dec. 14. 19:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig nem bonyi ez. Én is férfi vagyok, férfi aggyal gondolkodok:) valami gond lesz veled, vagy jobb a felhozatal mint te.
2019. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!