Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy foglalt ffinél nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy foglalt ffinél nincs esély, akkor az en baràtaimnàl miert van?

Figyelt kérdés

Szoval alaovetöen a baratnöim /vagy tök 8 milyen nök ha kikezdenek az aktualis parommal, eddig egyetlen baratom volt aki udvariasan de hatarozottan leàllitotta a masik felet.

Alapbol amugy szinte minden ffi elcsabithato mellölem.


Amikor ezt forditva kiprobaltam, bàjologtam ennek annak aki foglalt, soha nem nyitnak viszont felém. (Nem vagyok ronda csunya, nem a külsö hozza)


Igazabol nem értem az egeszet.


2019. dec. 14. 12:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De ennyi erövel senki nem maradna a parjaval mindenkinel van jobb nö meg pasi.

Nem ugy van senki valakivel hogy ha hoz egy szebbet az elet akjor dobbant. Jol is neznenk ki.

2019. dec. 14. 20:55
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez nem erröl szol.
2019. dec. 14. 20:56
 13/15 anonim ***** válasza:
ok, rendben:)
2019. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na, jó tudni, hogy nem szép nőként megérdemlem, hogy ha jön egy jobb nő akkor megcsaljanak. Gyakorlatilag akkor all the time megcsalhatnak. Köszönöm. Jól esik, hogy ennyit érek.

De amúgy tudtam én. Mindig mondom, hogy a férfiaknak csak az számít, hogy hogy néz ki egy nő, teljesen mindegy, hogy buta, felszínes, kétszínű, jó nő, akkor jó nő. És mivel mindig van jobb nő, ezért minden férfi lekoccol egy idő után.

Kérdező, ez van. A férfiak ilyenek. Genetikailag beléjük van kódolva, hogy nem tudnak hűségesek lenni. Lehetsz akármilyen nő.

2019. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor akiknel probalkoztam es fogaltak es elutasitottak csak ott volt a hiba hogy xsak epp nem mas nö probalkozott.


Szoval akkor par evente cserelni kell a sracokat magyaràn. Lejàr a kapacitasuk.

2019. dec. 15. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!