Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket elvárhatom a páromtól/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket elvárhatom a páromtól/férjemtől?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy legyen rendes állása, lehetőleg ne alkalmazott hanem saját vállalkozás és álljon több lábon. Legyen autó, márka mindegy, idővel kettő, hogy én is tudjak munkába járni. Egy saját vagy közös legalább kétszobás lakás. Nem baj ha hitelből.

Legyen házias, ne nézzen rabszolgának és családcentrikus legyen. Kinézete mindegy, legyen ápolt.

Ezeknek úgy látom ma sokan nem tudnak ma megfelelni, pedig alap lenne egy stabil közös élethez. De lehet én kérek túl sokat. 24/l


2019. dec. 14. 15:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Alap kéne legyen de nagyon nincs így. Ha van vállalkozása akkor én azt látom, h csak elvár a férfi tisztelet a kivétel!! Ismerősi körömben 3 nő is van akinek a férje vállalkozó semmilyen Házi munkát nem csinálnak mert nekik azt minek? Gyérek körül se sokat tevékenykednek szinten minek mert ők sok pénzt keresnek .Többségnek szereto is van nem is egy.😏🤷‍♀️
2019. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Persze, mindenkinek saját vállalkozása kéne legyen... És akkor ki is dolgozna, áruld már el?

Azt vársz el, amit akarsz. Mi meg jobb trollkérdést várunk. Rohadt unalmas már.

2019. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Nos, kedves 24 éves hölgy, Ön is rendelkezik ezekkel a feltételekkel? Mert, ha nem, akkor mire fel vár el vmit?

Ha, arra gondolt, h közösen megvalósítják majd a párjával/férjével az anyagi oldalakat, ill. Ön is családcentrikus és házias, ápolt, akkor meg mi a kérdés??!

2019. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Te mit adsz bele a kapcsolatba? Mik a terveid?
2019. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Olyan elvárásaid vannak, amilyet akarsz, semmi sem bűn.

Úgyis van olyan, aki megugorja a mércét.


Néha nézek ilyen videókat, h pl. a nő olyan kövér, hogy az ágyból nem bír kimászni, és igényli, hogy a párja etesse és szexi képeket készítsen róla, és van ilyen férfi is.

Egy autó nem olyan nagy dolog.

2019. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elvárhatod! Nagyon pici lesz a tó, amiből horgászol, sok szerencsét hozzá..
2019. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Azt várhatod el, partner legyen abban, hogy ezeket együtt előteremtsétek vagy hogy a maga oldaláról képes legyen ezt biztosítani (egy kocsit magának és egy olyan állást, amivel egy ilyen lakás 1/2-es tulajdonrészének rá eső (hitel)összegét tudja fizetni). Az korrekt, én sem koloncot keresek. De:


"lehetőleg kettő, hogy én is tudjak..." lol, teremtsd elő magadnak, ne legyél szánalmas ribi :D

Az említett lakás felét perkálni ugyancsak a te munkád. Baleknak kell lenni ahhoz, hogy valaki hagyjon magán élősködni anélkül, hogy a valagadon kívül bármit felmutatnál. :D


Amúgy aki családcentrikus, az 30-40 éves kora előtt ritkán hoz össze ennyi pénzt. Válassz, hogy melyik legyen első helyen, a pénz vagy a család, mert a kettő szerencse nélkül nem megy együtt, egyszerre. Vagy ott dolgozol, ahol fizetnek mondjuk nettó 400 fölött, cserébe meg is hajtanak, vagy választasz egy kiszámítható helyet, ahonnan időben érsz haza és nem merülsz ki szellemileg sem, de abból nem lesz ennyi pénz egyhamar. Tapasztalat, pedig mi jól keresünk, mindketten.


Kicsit álomvilágban élsz szerintem, de mindenki úgy válogat, ahogy neki tetszik, ha bejön...


25n

2019. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt közösen kell megteremtenetek, nem pedig a másiktól elvarni. Amúgy alap, kivétel az, hogy vállalkozó legyen.
2019. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feltétlen vállalkozása legyen, lehet alkalmazott is de keressen akkor sokat. Hogy mit tudok felmutatni? Nos két egyetemi diplomát, intelligenciát, széles érdeklődési kört, mellettem nem fog unatkozni az biztos. Emmellett egy héten 5-ször járok edzésre, sportfüggő vagyok, nagyon odafigyelek a testemre! Ez közel sem mondható el mindenkiről. Ha dolgozik becsülettel, kap cserébe szeretet és figyelmet, és egy olyan nőt, akire a haverjai csorgathatják a nyálukat.
2019. dec. 14. 15:54
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyen jó nőnek tartod magad, akkor miért a férfitől várod el ezeket? Miért nincs még saját kocsi a segged alatt? Dolgozol te egyáltalán valamit?
2019. dec. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!