Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön élek a férjemtől de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön élek a férjemtől de folyamatosan Messengeren zaklat megcsinálják? tetegyek

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Béküljetek ki.
2019. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs pénzem válni lehet ezt kihasználja?válni akarok!
2019. ápr. 21. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le es kesz
2019. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kölcsönöket vetetett fel velem hogy én nevemen legyen most rajtam hajtanak be.dehogy békülök!
2019. ápr. 21. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

30 ezer az illetékbélyeg. Erre nincs pénzed?

Lehet kérni méltányossági alapon költségmentességet. Ingyenes jogi tanácsadáson kérj segítséget a beadásához.

De ekkora összeget kölcsön is tudsz kérni (3 embertől 10-10 ezer) vagy veszel fel providentet. Eladod a mobilod vagy pár cuccodat.

Nem egy olyan hatalmas összeg, hogy megérje emiatt nem elválni.

2019. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A házasság alatt felvett kölcsön közös!

Ahogy a megszerzett vagyon is.

Ügyvédhez menj el mindenképp!

2019. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"kölcsönöket vetetett fel velem hogy én nevemen legyen most rajtam hajtanak be"

Házasok vagytok. Ha a házasság alatt vettétek fel akkor a visszafizetés őt is terheli, hiába van a te neveden. (Ha jól tudom)

Elválni nem akkora összeg. Amúgy meg nem is kell elválnod. Letiltod és viszont látásra. Ha akarja majd beadja a válópert.

2019. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem mondom, hogy Magyarországon történt, de egy hölgy ismerősöm is így járt.

Ő rászánt egy X összeget, és az edzőteremben, ahová járt megkért pár keményebb arcot, akiknek volt OKJ-s "bézbőzütő" kezelő szakvizsgája, hogy beszéljenek a pasival.

A fazon, mikor kijött a kórházból már küldte is az ügyvédjét a papírokkal a banktól, rendezte a hitelt.

2019. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetegyek. Tele van velük a messenger.
2019. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!