Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várnám el férjemtől ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várnám el férjemtől ezt?

Figyelt kérdés
Férjem az ország másik felében dolgozik de 2-3 szabadnapja mindig van egy héten amikor itthon van. Nekem 2 szabadnapom van én is dolgozom havonta órában ugyanannyit. Persze mivel nő vagyok nem olyan nehéz munkát. Szerintetek rendben van az hogy takarítani kizárólag én szoktam végezni általában a mosást is. Főzés is tőlem van elvárva mert én vagyok itthon. Szerintem férjem is itthon van a heti 2-3 szabadnapjával. Azokra a napokra amikor nincs itt visz kaját itthonról. Szeretném ha ő is főzne amikor ő van itthon ez olyan nagy kérés? Hiszen modern világban élünk ahol a nő is dolgozik. Mi a véleményetek?
2019. okt. 14. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Persze.
2019. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Jogos. Előbb vagyok itthon, olyan vacsival várom, amit szeret. Mosok, mosogatok, takarítok, úgy, hogy soha nem kért meg rá. Ráadásul kertes ház, ahol kint is van mindig munkám. Viszont egy jó érzés, mikor látom, finomnak találja a vacsit, vagy megköszöni, hogy rendbe tettem a konyhát, stb. így a szexre is mindig van kedve.
2019. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen igazad van. Ès ő nem akarja? Vagy mièrt kèrdezed ezt? Mit szokott csinálni, mikor otthon van?

Először próbáld úgy, hogy bevonod a főzèsbe, csináljátok együtt. Úgy gyorsabban megvannak az előkèszületek, ès legalább bele lát, hogy nem olyan bonyolult az, ès kèpes rá ő is.

Vagy ha nagyon nem akar, akkor csináljon mást, porszívózzon ki, tisztítása ki a fürdőt vagy akármi, de valamifèle kèppen vegye ki a rèszèt. Te se csak henyèlsz otthon a szabadnapjaodon, ő se tegye azt.

2019. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Én valahogy soha nem értem, miért kell úgy bánni a másikkal, mint egy retardált hulyegyerekkel.

Felnőtt embernek magatol is tudnia kell, hogy nem szállodában van.

2019. okt. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk ez fordítva van, bár a Szívem jól főz, de én nagyon szeretek főzni, így az esetek nagyon nagy többségében én főzök.

Viszont övé a takarítás és a mosás. :)

Közösen kertészkedünk, és igazából minden közös.

2019. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja vannak férfi és női munkák. Szerinte ő egész héten nincs itthon én meg igen. Fent leírtam miért nem értek vele egyet ebben. Csak egy-két könnyebb kaját tud amúgy is főzni az ő családjában a főzés női munka. Egy évben párszor főz ha dolgozom szabadnapján de az édeskevés és inkább hogy ő tudjon mit enni. Aztán rosszabb napjain szemrehányás hogy még kaja sincs. Takarítani nők szoktak. Szabadnapján ha nem kell segíteni valamelyik rokonnál akkor sokáig alszik és pihenget.
2019. okt. 14. 13:18
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

#5-ös, +1


Egy háztartásban éltek, szóval ő is vegye ki a részét belőle.

2019. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%

Férfi létemre nem tudok jól főzni, egy rántotta nem probléma, vagy mirelit kaját bedobni a sütőbe, azzal elboldogulok. Mi kertes házban lakunk, ami a házon belül van az a párom birodalma, teregetni szoktam illetve a függönyöket leszedni a karnisról amikor mossuk őket. Ellenben a ház körüli dolgok mind rám tartoznak, a kutya után takarítani, a kert rendbetartása, fűnyírás, sövény nyírás, térkő tisztán tartása,az utca takarítása, az autók tisztítása szervizelése, locsolás és még sorolhatnám.

Ha egy 10 emeletes panelba laknék akkor valahogy hasznossá tenném magam, de olyan dolgot nem szívesen csinálok amihez nincs tehetségem.

2019. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Tudsz valami jót is mondani a férjedrôl meg a házasságodról? Amúgy nem, mostmár nem jogos az elvárásod. Már az ismerkedéskor ki kellett derülnie, milyen nézeteket vall a férjed a családon belüli munkamegosztásról. Neked ez megfelelt, hiszem vele maradtál. Az együttéléskor is látnod kellett, hogy a jövendôbelid mellett meggebedhetsz a házimunkában, az akkor is a nô dolga. Te erre az anyakönyvvezetô elôtt kimondtad az igent. Biztosan nagyon sok jó tulajdonsága van a férjednek, amikért cserébe elviseled ezt a viselkedést.
2019. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Az jogos, hogy te vagy otthon. Nyilván ha ő messze van a minden napos dolgokat mint mosogatás, főzés nem tudja csinálni. De ezt ilyen esetben úgy kéne megoldani, hogy mivel te csinálod a minden napos kis dolgokat csinálja ő a nagyobbakat amikor otthon van. Pucolja meg az ablakot, csináljon egy nagytakarítást, porszívózzon fel vagy bármi. Annyira alap dolog egy normális, felnőtt embernek hogy ezeket megcsinálja. Én mindenképpen úgy oldanám meg, hogy ha te csinálsz sok kis dolgot mert te vagy otthon akkor ő meg csináljon pár nagyobbat amikor ő otthon van.
2019. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!