Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még, aki így kényszerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még, aki így kényszerül tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés

A párom családjában van pár olyan ember, akik előszeretettel beszólogantnak, piszkálódnak, de elég durván. Egyszerűen képtelenek békében megenni egy húslevest akár. Nekem már előre gyomoridegem van. Ha beszólnak, meg tudom védeni magam és nem is látszik, hogy megbántanának, de sokszor nagyon fájó dolgokat tudnak odabökni, a páromat és engem is piszkálnak minden hülyeséggel. Tudom, ne torodjek velük, de már most hányingerem van, ha erre gondolok. Az nem játszik, hogy akkor ne

menjünk, mert akkor legközelebbi alkalommal még nagyobb lecseszést, piszkálódás áradatot kapunk, párom meg nyilván nem akarja végleg megszakítani a családdal a kapcsolatot, pedig ha nem megyünk, előbb-utóbb ez lenne. Van még, akinél ez gondot okoz? Az ember jóízűen nem tud egy falatot lenyelni, anélkül, hogy valamit be ne szólnának. Mi a megoldás?


2019. dec. 15. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de ha az én barátnőmet piszkálná bárki a családból, én magam mondanám, hogy vagy megtanulnak felnőtt emberek módjára viselkedni, vagy ez volt az utolsó, amikor láttak-
2019. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En felmentest varok. Többen megyünk majd ök elterelik a figyelmet rolam
2019. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...a szeretet ünnepe...
2019. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
100%

Visszapiszkálódsz.


Olyan dologgal vágj vissza, ami neki kényelmetlen, és röhögj rajta.


Ne félj, abbahagyja, vagy elzavar a háztól, akkor viszont vége az ebédnek :)

2019. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Már ne is haragudj, de ha az én barátnőmet piszkálná bárki a családból, én magam mondanám, hogy vagy megtanulnak felnőtt emberek módjára viselkedni, vagy ez volt az utolsó, amikor láttak-"


Nálunk pont ez volt. Férjem minden kapcsolatot megszakított. Azóta már az esküvő is megvolt.

Nem tudom, felnőtt emberek, akik anyagilag sem függenek a szülőktől-rokonoktól, miért tűrnek el szemét dolgokat. (Persze ti tudjátok).

2019. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből nem menni, hanem, ha beszólnak, felállni és távozni minden alkalommal, aztán vagy leesik a tantusz vagy rákérdeznek, ez miért van, aztán elmondjátok, hogy ezért és így is lesz, míg nincs változás.
2019. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy baratom anyja szolt be a karacsonyi ebednel, raadasul az eljegyzesunk is lett volna. Raneztem a pasimra, nem szolt semmit, erre felaltam belebasztam a damaszt szalvetat a leveses talba, es eljottem, azota nem lattam oket.
2019. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen rokonaim, nem véletlen, hogy évek óta nem láttam őket, és az esküvőnkre sem lettek meghívva.Én nem vagyok hajlandó ilyenek miatt elcseszni a legszebb napjaimat.( A karácsony is pont ilyen.) Egyébként a vicc az, hogy ez az az embertípus, akinek, ha te szólsz be feleannyit, a legjobban meg tud sértődni.
2019. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ilyen karácsonyaink, aztán már csak néhány órára mentünk haza.
2019. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon közeli rokonokról, konkrétan az apjáról és az anyjáról van szó. Ők pár éve váltak csak el és szerintem különösen az anya beleőrült a válásba kicsit. Legalábbis azóta fő ellenség vagyok, mióta a fia elköltözött tőle és velem él. Azóta minden alkalommal megy a szekálásom, amikor csak találkozunk, azt érzékelteti, hogy a fia már le se sajnálja miattam (ez természetesen nem igaz, csak sajnos nincs semmi élete, nincsenek barátai, de nem is tesz egyáltalán érte, hogy legyenek). Szóval a párom nagyon szereti a szüleit...bár kiáll értem, de akkor is eszméletlen kellemetlen minden családi ebéd, vacsora... ráadásul külön-külön anya és apa is kicsinál minket, mindig van valami ok, amivel a fiúkat bántani tudják és amivel nekem beszólhatnak. A barátom nem akarja megtenni, hogy karácsonykor nem megy hozzájuk, de kéri, hogy én is menjek vele, amitől viszont már most gyomoridegem van. Nem viccelek, most is. Szerintem patthelyzet, én megértem a páromat is...úgy érzem, nem az a baj, hogy töketlen és nem mer eléggé kiállni értünk, vagy hogy félszből nem teszi meg, hogy akkor nem megyünk. Egyszerűen annyira szereti, tiszteli a szüleit, hogy nem akarja ezt ezeken a napokon megtenni.
2019. dec. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!