Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom magáról tett fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom magáról tett fel képet karácsonykor, így kívánva kellemes ünnepeket. De közöset nem. Nektek rosszul esne?

Figyelt kérdés
Pedig együtt töltöttük a karácsonyt.
2018. dec. 30. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt?
2018. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél éve, megígérte, hogy kiteszi de mégsem..csomó csaj lájkolta a képet.
2018. dec. 30. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Engem az ilyesmi teljesen hidegen hagyna. De hat nem vagyunk egyformák. A lajkokon meg ilyen hülyeségeken megsértődni meg végképp baromság.
2018. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez a felnőtt rovat.
2018. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök hidegen hagy. Nem szoktam mutogatni facebookon a párom.
2018. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten, most mi lesz?! Lájkolták a képet!!! Az utcán még rá is néznek, akkor mi lesz???
2018. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a karácsonyfát lájkolták nem a pasidat.
2018. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Én megértelek. Mondom ezt úgy, hogy sosem volt Facebook profilom. Egy másik kérdésnél is tàrgyaltuk már ezt, hogy el lehet ezt bagatellizálni, pedig többünk szerint ez igenis egy jel,egy olyantól,aki megosztja az életét a nyilvánossággal. Tehát az ilyeneknek igen is van valami okuk arra, hogy milyen làtszatot keltenek ott.
2018. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
A baratom külföldön edzett (még én voltam ott 1-2 edzésen). Az ottani csapat küldött neki karácsonyi képet. Ő is küldött vissza egyet magáról. Ennyi.
2019. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!