Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam ki nélküle az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki nélküle az ünnepeket, és hogy kerüljem el a feszengést?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja alkotunk egy párt. Nagyon megszerettem és mivel nagyon ragaszkodó vagyok neM szeretek rövid időre se elvállni tőle. Úgy hozta a sors h a szüleimmel töltöm az ünnepeket ezért 2 hétre hazautazom. Mit tegyek h ne legyek emiatt frusztrált? Nem szeretek búcsúznodni olyantól akit szeretek még ha tudom Biztosan h újra látom akk sem. Félek h pont most megismer vkit v csak szimplán rájön h nélkülem is jó neki. Sírás fojtogat ahányszor arra gondolok h itt kell hagynom és nem tudom h bírom ki nélküle. Sajnos magammal nem vihetem mivel dolgoznia kell. Hogyan nyugodhatnék meg v csak gogAn ne járjon ez a fejemben? :(

L21



2014. dec. 17. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
21 éves szűzként, úgyhogy a kutyát sem érdeklem, sajnos nem tudom komolyan venni a problémátokat.
2014. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

**hogyan

(A hibákért elnézést telefonról írtam)

2014. dec. 17. 19:18
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Akkor minek szóltál hozzá? Ennyire értelmes vagy sztem h ne szólj be csakazért h írj vmit...:(
2014. dec. 17. 19:20
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, hogy élek. (hlye rbanc)
2014. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 20 éves lány vagyok, a barátom 4 hónapja Ausztráliában dolgozik. Azóta nem láttam.

Amit csinálsz magaddal, az már beteges! Ne lovald így bele magad, ez csak két hét, bízz benne, bízz magadban! :) Szedd össze az önbecsülésed, két hét alatt nem fog lecserélni senkire.


Én tudom nagyon jól, milyen a szerelmed nélkül lenni. Nagyon ragaszkodó típus vagyok, igen, igénylem a törődést, a minőségi időt, amit együtt töltünk... de nem szabad összeomlani!

Gondolj arra, hogy két hét az semmi, csak még jobban örültök majd egymásnak!

Egy kicsit úgy érzem, kapcsolatfüggő vagy... Volt valami a múltadban, ami okot ad arra, hogy görcsösen ragaszkodj a mostani párodhoz?

Hidd el, a párod nélkül is érezheted jól magad. Nekem is bűntudatom volt először, aztán rájöttem, hogy ez a normális. Attól még, hogy nem sír utánad minden percben, még hiányzol neki! :)

2014. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha az kínoz,hogy megismerkedik massal nem bízol meg benne.
2014. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 5.válaszoló!


Tudom eléggé túlzásba viszem az aggódást. Azon nem félek annyira h lecserélne, sokkal inkább nem tudom elképzelni h nélküle feküdjek le aludni, ne öleljem meg napokig stb.

A múltamban történt egy s más. Volt agresszív barátom és a családommal is tettlegességig feszültek az indulatok, hát ezért ragaszkodok a páromra, ő az én támaszom mert egyedül gyengének érzem magam.

2014. dec. 17. 19:29
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!


Ez is benne van a pakliban, fájna h mellette lenne a helyem de nem tudok, ő velem tervezte a szilvesztert és így csak magamat okolhatom ha most félrelép...

2014. dec. 17. 19:31
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

A bü*ös ku**a anyádat szűz riba** remélem egyedül fogsz meghalni:)

2014. dec. 17. 19:32
 10/16 RRR ***** válasza:
de szép ahogy itt évődtök egymással!
2014. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!