Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjam meg az ünnepeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg az ünnepeket a szakítással?

Figyelt kérdés
Párommal már nem működik a kapcsolatunk, többször cserben hagyott, már elmúltak az érzések belőlem és szeretnék vele szakítani. Erre egy mai esemény kapcsán döbbentem rá. Szerintetek várjam meg ezzel az ünnepek végét vagy azonnal szakítsak? 25én találkozunk legközelebb. Mit tennétek a helyemben? Nagyon szereti a karácsonyt, nem akarom neki elrontani.
2017. dec. 23. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azonnal szakíts, de mindenképp SMS-ben.
2017. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Én annak idején megvártam a karácsonyt, aztán sikerült annyit várnom, hogy csak márciusban szakítottam, mert addigra érett meg bennem végleg a dolog. Attól is függ, mennyi ideje vagytok együtt, de az írásodból az jön le, hogy még nem éltek együtt.


Mivel sikerült ennyire kiakasztania? Mivel hagyott cserben?

2017. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Heart of Darkness ***** válasza:
91%
Nehéz kérdés, de jobb az egyenes út mint bájologni vele és tettetni, hogy minden rendben.
2017. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

miért esne neki rosszabbul pár nappal később?

és ha már ilyen világos neked, miért érdekel ez már?

2017. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Mi volt az a mai esemény?
2017. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, csak hazament hozzájuk. 3 éves kapcsolat. Régóta húzódik ez, totál semmibe vett eddig, mindig az volt amit ő akart, tönkretette a születésnapom, ma pedig megígérte, hogy eljön egy eseményre, ami nekem és a családomnak kiemelten fontos, és cserben hagyott, nem is szólt, és nem jött el.
2017. dec. 23. 17:54
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem legyél vele őszinte, semmi értelme ezt húzni. Ő cserbenhagyott, te meg még most is azon aggódsz, hogy neki rossz lesz.
2017. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én irtam volna ki a kérdést. Nálam tegnap tette be a kiskaput 5 év után szépen elküldtem a kedves édesanyjába. Ott szomorodjon el ahol van. Bár a kérdésedből azt veszem ki hogy ha szól egy két szép szót békülés a vége én is így voltam de most már betelt a -nem is pohár ez- óceán.
2017. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem várj január közepéig, addig lecseng a szilveszter is.
2017. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most beszéltem vele telefonon, és azt se érti, mi a bajom, meg hogy miért kellett volna ideszólnia, hogy nem jön.
2017. dec. 23. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!