Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik teljes mértékben kiábrándultak a nőkből, mint én?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi ennek az oka?
2019. dec. 15. 20:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Én sem kedvelem, de a kövér emberekből csinált egy vagyont.
2019. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nőkkel van itt gond.


"Pedig anya is azt mondja, hogy szemrevaló fiatalember vagyok, mert a férfi 100 kg-nál kezdődik."


Besírtam :D

2019. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
De az izmos pasik beképzeltek mind, én meg kedves vagyok. És mégse becsülnek a nők.
2019. dec. 15. 21:29
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Arra viszont még mindig nem adtál választ, hogy a kövér nők miért is nem illenek hozzád, a szandis-zoknis elhízott testedhez. Na mért?
2019. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Olyan "kedvesek" a kommentjeid is... :-D
2019. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Igen.Kb 17 éves voltam amikor elmentem egy házibuliba,nos amit ott tapasztaltam végleg meghatározta a nőkről alkotot véleményemet.Teljesen normális kinézetű nők voltak(volt aki házas volt),iskolázottak.Kiválasztottak 2 alfa típusú férfit és sorsot húzták hogy ki copja le őket és milyen sorrendben.A két srác bement egy szobába és a nők ott álltak az ajtó előtt hogy cophassanak.Józanok voltak,az ember nem nézte volna ki belőlük.Én és haverem csak néztünk,azt gondoltuk hogy csak viccelnek.De nem.Amikor készültünk elmenni,az egyik srác odajött és mondta:Remélem felfogtátok azt amit ma láttatok,a nők többsége ilyen."Tanuljatok belőle és úgy álljatok hozzájuk".Örülök hogy nem a saját káromon tanultam meg ezeket a dolgokat.
2019. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
60%

# 46

Miért baj, hogy a nők szeretnek szpni? Jah, hogy nem téged, hanem a jóképű pasikat?

2019. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Jéé, itt a Tau bácsi, aki fehér egzotikumnak számít egy olyan országban, ahol csak fekete nők élnek! 😂


Ez megható számomra, hogy nem téged coptak le ott a csajok! Sírok!

2019. dec. 15. 21:56
 49/50 anonim ***** válasza:
Tau bácsi, te minden kategóriában ott vagy? :-D
2019. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Én. Hazug mindegyik.
2019. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!