Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párod és másik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párod és másik pasi megtetszik, de hogy?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatod ami lapos. Munkahely:Jön a helyes pasi, először csak méreget pár napig, aztán jönnek a szokásos érdeklődesi, napok, aztán már bókok zápora(otthon úgye kevesebb ez része, vagy hiányzik) felerositve a nőben a nőiesség látszatát. Megtetszik a pasi, 1 2 nap és eljutsz arra döntésre, ezt otthonról hiányolod, nem mástól kellene megkapni. Lezarod magadban és nem lépsz tovább vele. Viszont a távolból azért néha lopva ranezel, legelteted a szemed, és a faszi ugyanúgy csapja a szelet.


Az "otthon ülő pár másik tagja kínosan kellene hogy érezze magát ebben a szituban/3ev/


Milyen formájú a tetszés az elején, amikor ezt az érzést felerositik benned illetve a lezárás után. Nőket kérdem. Miképpen viszonyultok a harmadik hoz. Előtte, közbe, utana. A részes milyen szintű, mire korlátozódik nálatok ezekben az esetekben.


2019. dec. 17. 19:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

#6 vagyok.

1. Lehet nem a kérdésre válaszoltam, de olvasgatni a kommenteket és azokra reflektálni, elindítani egy eszmecserét nem tilos.

2. Szó sem volt arról hogy én azt állítanám hogy tökéletes vagyok, írtam ilyet? Nem. Arról sem volt szó hogy bárkinek annak kell lenni. Volt? Nem. Ilyen helyzetben nem voltam hál' istennek, egy szóval sem állítottam hogy én tökéletesen tudnám kezelni.

De amikor valaki megcsalja a párját, mindegy miért, és magát mentegeti és magát állítja be áldozatként az álszentség:)

2019. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
A lelkemmel semmi baj, köszönöm. Tudom, hogy nem hat meg, nem azért írtam. A te fajtadnák se lelkiismerete, se gerince. De attól még igaz rád, amit írtam.
2019. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!