Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedik egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy pasi, aki nem tud-ja mit is aktar a csajtól? Hogy áll a másik félhez, milyen jeleket ad esetleg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, te milyen szituációra érted, de mi amikor összejöttünk a párommal (barátságból szerelem), akkor ő nagyon bizonytalan volt, mert félt a csalódástól (ennek volt előzménye), de engem meg kezdett nagyon megszeretni. Én onnan vettem észre a bizonytalanságát, hogy szabályosan "húzd meg - ereszd meg"-et játszott velem: ha azt érezte, hogy túl közel kerültünk, eltolt magától, aztán hiányozni kezdtem neki, közel engedett, és így tovább.
2016. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bunkó leszar aztán kedves. Ezek váltakoznak.

Kiakad rád ok nélkül

2016. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lány vagy? mert a pasik nem operálnak jelekkel. Ők kimondják, megteszik, vagy nem mondják ki és nem teszik meg. Ennyi. Olyan nincs hogy nem tudja mit akar. maximum fél lépni és ezért tűnhet úgy.
2016. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!