Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem hajlandó kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem hajlandó kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Kértem a barátnőmet, szeretném, ha többet kezdményezne a szexben. Aztán persze persze, max egyszer-kétszer megteszi aztán ennyi. Azért jól esne, ha néha ő is kimutatná a szexualitását. Ha valaki volt hadonló helyzetben, es valamennyire megoldódott, hogy sikerült?
2019. dec. 18. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez fontos, másik partner javasolt.
2019. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Talán nem vagy férfi a szemében, vagy higiéniai problémáid vannak. Mosod rendesen a pélót és a fogaidat? Fogselyem?
2019. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusú emberek, akik saját maguktól megmozdulni sem képesek, nehogy valamit rosszul csináljanak, miközben észre sem veszik, hogy pont azzal tesznek rosszat, hogy semmit sem tesznek.

Másik partner kell, ha arra vágysz, hogy kezdeményezzen.

Ő valószínűleg alárendelt.

2019. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a szexhez nincs kedve. Csak picit zavaro, hogy nem akar kezdemenyezni. Nincs higieniai problema, eleg igenyes vagyok, de nem metroszexualisan. Nem ertem miert valasztja az alarendelt szerepet, mert errol szo sincs.
2019. dec. 18. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert vannak férfi és női szerepek. Egy férfi nem a sült galambot várja. A dolga az hogy elcsábitsa a nőt, a nő dolga hogy elcsábuljon.

Erőből nem lesz nagyobb a libidója, azt nemed kell fenntartani vagy más fogja.

2019. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, a ferfit nem kell elcsabitani, nem kell vele kicsit sem ereztetni a szexualitast. Attol, hogy neha jol esne, ha o is kezdemenyezne, meg a ferfi noi szerepek nem borulnak fel, nem o donget engem...
2019. dec. 18. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudod.miről beszèlsz. Egy férfi legyen férfi. Vegyel el ami kell neki, szerezze meg, vadássza le, ne itt picsogjon hogy a nő nem kezdeményez. Egy nő meg legyen préda aki hagyja magát levadászni.

Sajnos manapság a férfiak csak külsőleg azok.

De erre a kérdésre nők tudnának hiteles választ adni.

2019. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Téékáá ***** válasza:
100%
Ha te kezdeményezel akkor mindig van sex, vagy csak amikor ő akarja, mert lehet h simán csak kevesebb sexel elvan. általában ha valaki kívánja akkor kezdeményez ezért gondolom h talán kisebb az igénye
2019. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs mindig.
2019. dec. 18. 12:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt annyira nem értem. Dugni tudtok, de arra nem veszitek a fáradtságot, hogy rendesen megismerjétek egymást. Ismerjétek meg egymást alaposan, építsétek fel a bizalmat, és a barátnőd szép lassan le fogja vetkőzni a gátlásait.
2019. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!