Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől olyan agresszív mostanában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan agresszív mostanában?

Figyelt kérdés

A párommal egy ideje egyre többet veszekszunk.van hogy semmisegeken amit aztán tudunk kezelni

De máskor ha például nekem rossz napom van és ha úgy szólal meg egyből észre veszem és szoktam tőle kérdezni miért beszél már megint így velem.en sokszor flegmanak tartom ahogy beszél. Ilyenkor kiakad és el fajul egy akkora veszekedesig hogy ami a keze ügyébe kerül rombol. Ő azt mondja egyáltalán nem szólal meg úgy és nem érti miért mondom ezt. Aztán mennek a szó valtasok már ordibalunk egymással és olyanokat mondd amivel megbant

Hogy én nem veszem észre benne a jót,a rosszat Sokkal hamarabb kiemelem

Nem érzi azt hogy fontos lenne bárkinek is. Egy pár nappal ezelőtt is össze vesztünk annyira hogy elborult az agya és lehajitott mindent a földre erőből ami a kezébe volt a kabátját szét tépte. És azt mondta hogy néha úgy érzi semmi értelme az életének

Mindenki azt nézi mit csinál rosszul amit jól csinál nem veszem észre én se és a szülei se. Egyáltalán nem volt magánál és azt sem vette észre hogy megbant azzal amit mondd,csak a sérelmeit hajtogatta. Nem gondolom azt hogy a rosszat vesz észre benne hamarabb

De az utóbbi időben a sok veszekedés miatt jobban oda figyelek arra hogy mijen stílusban beszél velem és ezt mondom is neki.

Mit kezdjek ezekkel a rohamaival? Sokáig mrgmarad az ilyen viselkedése rosszul esik tole


2019. dec. 18. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Így akkor szokott viselkedni valaki, amikor besokall az állandó cseszegetésből, mást gondolom nem is kap tőled manapság, az írásod alapján olyan típusnak tűnsz, aki minden szaron megsértődik.
2019. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem amúgy is agresszív... és te kihozod belőle a legrosszabb énjét. Ő tahó, te meg provokálod.
2019. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze... A kérdező a hibás, nem az idegyenge párja... Aha. Biztos.


Egyszerű a válasz, mert idegileg kattos. Az én párom is az. Van, hogy azon képes felhúzni magát, hogy nem sikerül a kaja, nem talál valamit, stb.

Mit lehet vele kezdeni? Semmit. Vagyis neked semmit! Neki kellene, de ő meg nem fogm

2019. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hasonló szituáció az előző párkapcsolatomban. Persze a kapcsolatunk elején még adta a szépet, jót, vitt ide-oda, aztán egy idő után egyre undokabb lett velem. Volt, hogy semmiségeken húzta fel magát és leüvöltötte a fejem... Agresszív viselkedést mutatott, de bántani nem bántott. Tudta jól, hogy annak következménye lenne. Pl. volt olyan, hogy nem volt képes felfogni, hogy nincs kedvem a szexhez, ennek ellenére letepert. Azóta vége lett, még ő szakított és neki állt feljebb.
2019. dec. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!