Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit szex közben?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt.Az első 2 évben jó volt vele a szex de azóta nem. Érzem hogy mozog bennem de semmi élvezetet nem érzek...próbáltunk sok mindent semmi nem jött be. Olyan amúgy mintha nem állna neki teljesen.. Régen sokkal keményebb volt talán nagyobb is..
2019. dec. 18. 15:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

"aztán pár együttlét után már igencsak enyhül a szorítás"

?? Öö, a nők nemi szerve nem így működik... Szülés után tágulhat esetleg.

Én legalább 10 évnyi szex után is ugyanolyan szűk vagyok, mint az elején.


Mi is 7 éve vagyunk együtt, semmit nem érzek már én sem. Kezdem elhinni, amit itt írnak, hogy hosszútávon senkivel nem jó együtt lenni, mert unalmassá válik és kiábrándultok egymásból. Hát sajnos 7 év után ez már megtörténik.

Hogy hogy lehetne jobb? Sok munkával talán. De kinek van hozzá ereje?

2019. dec. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen 11, en is azt akartam irni...

Sztem ha enyhul a szoritas, pont h kevesbe elvezi a no, ha en elvezem a baratom mar attol majd elelvez ahogy szoritom onkentelenul

2019. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo... Lehet nem vagy annyira izgatott? Pl pszichésen mar nem izgat a dolog. Illetve hormonalis fogamzagatlok is kikezdhetik a libidot... Es nem csak ugy h nem kivanod annyira de nem is izgulsz fel amiatt olyan konnyen
2019. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11 Ez a saját tapasztalatom! Nekem elég vastag, és van akinél az elején kicsit nehézkesen ment be, de 3-4 alkalom után már semmi ilyen gond nem szokott lenni. Később meg már szinte alig éreztem valamit, még ha a behatoláskor volt is némi ellenállás,szorítás az a szex közben elmúlt. Azt szokták mondani, hogy a hüvely izmai is igazodnak az adott pasi farkához, és gondolom ezért van ez a helyzet. Sajnos egy idő után már nálam is előjött az, hogy kevésbé volt izgató, és nehezen mentem el.

44F

2019. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Ket dolgot tudok elképzelni.

1) a noknel is vannak méretek, es lehet pont olyanokkal hozott ossze a sors akik nem kulonosebben szukek, az elso alkalammakl a kezdeti szorongas miatt lehettek szukebbek

2) valojaban mar nem volt idegesseg, mechanikus ingerles miatt ellazult, siman bemegy de a no megsem eleg izgatott


Amit korabbi valaszolo is mondott egy no puncija nem 'tagul' igy ki, a hüvely koruli izmok lazasaga agyban dol el meg ingerles hatasara, (kiveve persze szules)

2019. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15 valószínűleg igazad van! De volt egy élettársam 10 évig, szóval ott szorongás kizárva, és mikor sokáig nem volt szex, akkor az elején őt is szorosabbnak éreztem, aztán ő is olyan szinten ellazult, hogy alig éreztem valamit. Ő most töltötte be a 40-et. De volt egy 53 éves 154 centis barátnőm, két gyereket szült, és az elején ő is jó szűk volt, de pár együttlét után érezhetően gyengült a szorítás, pedig bevallása szerint intimtornázott, illetve az elején elmondta, hogy rettentően feszítette még az első 3-4 együttlétnél, de aztán neki is simán becsusszant, pedig 5,5 centi vastag.

Lehet, hogy azt mondjátok nem tágul a hüvely, de a tapasztalatok valahogy nekem mást mondanak, vagy azt is el tudom képzelni, hogy ugyan tágul, de kell idő neki a regenerálódáshoz, amit pl a rendszeres szex mellett nem tud megtenni. Ennél a barátnőmnél se volt előttem sokáig más. De utána érezhetően kitágult, vagy lazult az izomzat.

2019. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hat figyu, ha ennyit beirsz a gugliba hogy huvely tagulasa, kiadja pl a hazipatika cikket ott le van irva erthetoen hogy nincs ilyen hogy kitágul a huvely szex hatasara es ugy marad

Amugy en a helyedben tenyleg elgondolkodnek h minden partnered tenyleg elvezte-e a szexet, en ha elvezem, automatikusan raszoritok, a partnerem szerint olyan mintha szinte beszivnam. A nagy szerszam sajnos nem mindenvoltam 14-20 cm kozottiekkel, es kulonbozo vastagsaggal,megis a mostani parommal a legjobb a szex eddig akinek tok atlagos meretei vannak. Egyszerűen nagyon figyelmes es turelmes es az a visszajelzes h mindig "szoritom" mint allat

2019. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!