Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az erőszak ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erőszak ha a barátomnak szex közben azt mondom hogy ne ő ennek ellenére mégis behatol?

Figyelt kérdés
Nem éreztem hogy nedves lennék, erre behatol. Amikor mondtam többször hogy ne, csak röhögött, szex után mondta hogy úgy tettem mint akit megerőszakoltak.
2019. febr. 7. 14:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen, amugy el kene gondolkodni erdemes e egutt lenni ilyen onzo es arrogans alakkal. Ferfikent ledobbent az ilyen viselkedes.
2019. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Amibe az egyik fél nem egyerzik bele, és ennek ellenére a másik megteszi, az jogilag erőszaknak minősül. Tehát ha te azt mondod, hogy ne, de ő beteszi, az erőszak. Ha mondjuk te azt mondod, hogy análozni nem akarsz, de ő direkt rossz lyukba dugja, az erőszak. Ha te azt mondod, hogy csak gumiban vagy hajlandó szexelni, de ő mielőtt betenné, gyorsan lerántja a lomposról a gumit, az is erőszak.

Az más kérdés, hogy az esetek 99,9%-ában a sértett nem tesz feljelentést, a nemi erőszak pedig magánvádas eljárás: a sértett feljelentése nélkül nincs bűncselekmény.

Az meg megint más kérdés, hogy épeszű nő egy ilyen után menten lapátra tenné azt, aki ekkora tahó.

2019. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem élvezed a szexet,ezt.szóvá teszed közben,bár nedves vagy az is erőszak akkor.Inkább nem kellene ilyenérzéketlen szemberöhögős pasival lenni.
2019. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Persze.

Azonnal kukázd, ha jót akarsz magadnak.

2019. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Te meg orál közben "véletlenül" használd a fogad, és jól szorongasd meg a golyóit, aztán ha felsikít röhögd képen!

Komolyra fordítva : előttem leírták : önző f@@sz. Koptasd le mert az ilyen nem változik senki kedvéért.

2019. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

A helyedben csavartam volna egyet a golyóin, hogy én meg azt hittem, ezt mindenki élvezi...

Aztán viszlát és vissza se nézni.

2019. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen!!
2019. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Egy párszor már feltetted ezt a kérdést, most vagy ennyire unatkozol, vagy még mindig nem egyértelmű, hogy az a pasi egy gyökér.
2019. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%

NEM erőszak!

De bunkóság!


Mellesleg SOK nő szereti és igényli, hogy keményen farkalják!

2019. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
"Kedves" utolsó! Igen, van, aki szereti ha "keményen farkalják",de a kérdező itt egyértelműen nem akarta, és ezt többször kifejezésre is juttatta. Ha a pasi ennek ellenére folytatja, az erőszak.
2019. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!