Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármikor szólok neki kapásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármikor szólok neki kapásból rávágja hogy nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

hiába szólok neki hogy mikor tudom van egy kis ideje hogy pl. fel kéne mosni mert nekem most nincs időm kapásból rávágja hogy jó majd, most nem. De tudom hogy késobb ő nem fog ráérni. Tök mellékes neki, nincs benne az h hú basszus most ráérek gyorsan megcsinálom


Ráférne a lakásra ( ha van időm én is megcsinálom)


2019. dec. 19. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Így nem fog műküdni.
2019. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

Te választottad, te vagy vele, viseld tetteid után járó következményeket.

2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik hölgyismerősöm csinálta jól! Már a kapcsolatuk elején leültek, és megbeszélték, hogy csak úgy marad rendesen idejük egymásra, ha mindketten kiveszik a részüket a háztartásból és ez náluk működik is, mert bő 20 éve együtt vannak, mindketten több műszakos munkarendben dolgoznak. Ha úgy van , akkor a pasi is ugyanúgy megfőz, vagy takarít nem csak döglik otthon munka után ha nincs otthon az asszony. 4 gyereket neveltek fel közösen, tehát kellett is a segítség.
2019. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Brühühü, nem lehet becsicskítani a férfit. Ha nem tetszik, akkor lehet menni az itt nyafogó szűz fiúkhoz, ők biztosan örömmel felmosnak nektek egy kis szex reményében. :)
2019. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi. Nem értem h h nincs a fejében h hú van most kis időm kitakarítok..
2019. dec. 19. 15:28
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi is úgy vagyunk, mint a 3-as írja. Csak nálunk, nem kellett megbeszélni. Ha van időm, miért ne csinálnék én is valami hasznosat? Nem lenne képem, meredzteni, közben nézni, hogy a párom, még a munka után otthon egyedül csinál mindent. Ez kb 30 éve így működik nálunk.
2019. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 mi az, hogy becsicskítani? Ahol 2-en élnek felnőtt emberek, igenis mindenki vegye ki a részét, ba$$za meg.

Igen, a kérdező párja is....

2019. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
8%
7: Nyilván, majd te fogod megmondani, hogyan éljem az életem.
2019. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Tőlem aztán úgy éled, ahogy akarod. Csak ne csodálkozz, ha más sem akar a csicskád lenni, és ganézni utánad, mert miért is tenné.
2019. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

Azt kellene megérteni mindenkinek, ha 2 ember együtt él akkor van egy közös otthonuk.NEM SZÁLLODA, ahol majd felmosnak, elmosnak, kitakarítanak utánad. Aki ezt nem fogja fel ésszel, azt 3. alkalommal, hogy szóvá tettem, vágnám ki. Akár férfi, akár nő az illető.

A barátnődnek is el kellene mondanod. Ha nem megy, lapát. Nem arról kellene szólni egy kapcsolatnak, hogy vagy te csinálod folyton a láthatatlan munkát, vagy könyörögsz a másiknak, hogy emelje már meg a sggét.

2019. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!