Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azzal ba szogat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azzal ba szogat, hogy MINDIG van nálam óvszer és biztos csak azért, hogy bármikor megcsalhassam. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Mindig van nálam: zsebkendő, normális svájci bicska, óvszer, rágógumi, kulcsok, telefon, igazolványtartó (minden igazolványommal benne), öngyújtó (pedig nem is dohányzom) és paprika gázspray. Mindezek a nadrágom négy elülső és farzsebeiben összesen.


Én ezt így szoktam meg már és kb 18 éves korom óta így hordok mindent. Nem baj ha más nem, de nekem ezek alap dolgok, mert mind volt már hogy jól jöttek. Ráadásul korábban egy lányt sem zavart az óvszer, pedig ezen nincs semmit titkolnom, mutattam már másoknak is, vagy bárki lány is láthatta amikor hazaérek és kipakolom őket a zsebeimből fél perc alatt.


A vicc, hogy használunk óvszert és volt már hogy szexeltünk nyilvánosan (autóban) és ott meg pont jól jött, hogy volt nálam, különben szex sem lett volna.

24/f


2017. máj. 11. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2017. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1-es megválaszolta. Valószínűleg a barátnőd is erre gondol, mint a másik kérdést kiíró nő.
2017. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az óvszer dugásra való, semmi másra. A többit kár sorolnod, azok nem ennyire cél-orientált dolgok.

Mi ez a heti egy szex? (otthon)

2017. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem a másik kérdésben szereplő lány a barátnőd véletlenül? -.-
2017. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy "hát én így szoktam meg", az nem érv.


Az, hogy volt már alkalom, amikor jól jött, az igen.

A kérdés számomra az, hogy melyik az erősebb érv neked.


Mert ha csak a megszokás a fő, akkor erőltesd meg magad kicsit és hagyd otthon a gumit. Néha te is tehetsz a párodért.

2017. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Semmi közöm a másik kérdéshez, de elolvastam azt a kérdést is, köszi a linket.


3.

De ez számomra egy tradíció. Vele is használtam már. Mondom, a kapcsolatunk során is előfordult már olyan, hogy amúgy nem szexeltünk volna, ha nincs nálam óvszer, ahogy mindig szokott. Mit mondasz?


A többi nem cél-orientált? Öngyújtót mire használsz még, mint amire? Vagy rágógumit? Vagy gázsprayt?

2017. máj. 11. 14:59
 7/19 A kérdező kommentje:

5:

Nem-nem. Úgy értem hogy ezt egy idióta picsogásnak, kamu-érvnek, kamu-idióta-női megsértődésnek érzem az egészet. Remélem érted mire gondolok, ha férfi vagy. Mint amikor egy nő (de néha férfi is van ilyen), minden ostoba apróságon csak azt keresi, hogy mikor sértődhet meg valamin. Hátha így már átjön, mire gondolok

2017. máj. 11. 15:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg egy kamu kérdés az elozore válaszolva. Ha a barátnőd ovszerrel járkál, akkor is légy ilyen megérti.
2017. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8:

Jó, legyen nála.

Ömm: Múltkor is adtam neki egy 4-es csomagot (amik így össze vannak "kötve" a 12-es csomagokon belül), hogy legyen már nála otthon is, mert nem akarok mindig magammal vinni külön egész dobozokat, ha átmegyek hozzá. De már mondtam neki korábban is, hogy nála is lehet nyugodtan.


Mit mondasz?

2017. máj. 11. 15:18
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem járnék olyan sráccal, akinek nem a f.rkától dudorodik elöl a nadrágja.



Szerezz táskát, mint a felnőttek, az óvszert pedig akár oda is adhatod havernak, ha épp nincs bolt a közelben, tehát hasznos. Attól, hogy nem te használod, még jó, hogy van nálad.

2017. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!