Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy egézséges felnőt kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albundy01 kérdése:

Egy egézséges felnőt kapcsolatban gondott okoz ha az egyik fél elmegy ismerőssel pár napra welnesbe? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
En egy vegtelenul tolerans no vagyok, de ez nem fer bele, sorry.
2019. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

A pár habitusától függ. Nálunk ez elképzelhetetlen lenne, mert mi mindent együtt szeretünk csinálni, egy napig még csak-csak megvagyunk a másik nélkül, de több napon keresztül nem érezzük már jól magunkat, hiányzik a párunk. Ezért nem is tervezünk, soha nem is terveztünk ilyen különlevős programokat. Viszont ha a pár mindkét tagjának teljesen természetes, hogy mással is szeretnek több időt eltölteni, akkor ez nem kellene, hogy gondot okozzon. Már persze, ha nem egy _olyan_ ismerősről van szó, akire alapból féltékeny az egyik fél, vagy akinek amúgy kétségbe vonhatóak a szándékai. Azonos neművel valószínűleg kevésbé probléma, sokaknak ez teljesen természetes.

Igazából az a fontos, hogy ne legyen eltérő nézetetek a kérdéssel kapcsolatban. Ha én, aki a fent említett módon állok hozzá a közös/külön töltött időhöz, összekerülök valakivel, akinek szüksége van néha másokkal is elmenni pár napra, "én-időre" meg hasonlókra huzamosabb időn keresztül, akkor garantáltan katasztrófában fog végződni a kapcsolat, folyton konfliktus lesz, veszekedések, nézeteltérések, mittudoménmi, mert én mindig mellőzve érzem magam és elhanyagoltnak, a másik fél meg fojtogatónak és kalitkának. Ha viszont egyetértetek a dologban, akkor ilyen gond nincs, szóval csak a kettőtök megegyezésén múlik a kérdés.

2019. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok minden belefér, ez már csak akkor, ha nem a szexuálisan preferált nem béli barát, vagy társaság. Ha ez nem fordult elő a párkapcsolatával soha, akkor is gyanús lenne.
2019. dec. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Ellenkező nemű ismerőssel nem sokan tolerálnák.
2019. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem ellenkező nemű, haverom szülinapi ajándéka ez a pihenés.
2019. dec. 22. 22:24
 6/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
48%
Nálunk ez elég elképzelhetetlen szituáció, utáljuk mindketten a wellnest.
2019. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a nő, én mar voltam párom nelkül baratnőmmel.

Nálunk simán belefert :)

2019. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális haverral maximálisan belefér. Ha viszont ilyen "gyere bsszunk be és dugjunk meg minden nőt" típusú inkább 15 éves gyerek szintjén lévő a haver akkor kizárt dolog. Mondjuk értelmes, párkapcsolatra alkalmas férfi úgy is leépíti az ilyen haverokat nem hogy még wellnessezni menjen vele.

Nálunk sosem voltak ebből problémák, nem vagyunk összenőve, nem fakadunk sírva mert elmegy a másik pár napra. Tök természetes dolog, hogy nem pofátlankodok be még én is hogy szerencsétlen haver tartsa a gyertyát. Ha olyan program van amit a másik nem szeret akkor simán elmegyünk barátokkal és a másik sem problémázik ezen. Nyilván amit lehet azt együtt csináljuk, sokkal gyakrabban járunk el együtt bárhova is mint külön. De pár nap haverozásból hisztit csinálni szerintem nem fér bele egy normális kapcsolatban. Amennyiben persze a haverral semmi probléma nincsen és a kapcsolatot sem hanyagolod el, ugyan úgy eljártok kettesben is programokra.

2019. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, kivel menne...
2019. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fiú menne fiú haverjával
2019. dec. 22. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!