Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Összejöttem egy nyitott kapcsolatban lévõ férjezett nõvel.

Figyelt kérdés

Amikor hazamegy a gyerekeit làtogatni a férjével lefekszik.Akiről azt mondja,hogy már nem akar vele lenni és engem szeret.

Legutóbb elmondta a férjének,hogy nem megy velem a szex és ezt bántónak érzem.

Ő jelenleg Pszichátriai rehabon van,hétvégente el szoktam hívni magamhoz hogy kikapcsolódjon.

Persze ilyenkor mindent én vásárolok,hogy legyen itthon ennivaló.

Eltartani nem tudom és nem is akarom.

Egyébként nőgyógyászati problémája miatt nem kívánom,mert mielőtt erre nem figyelt,kihalt belőlem az iranta való kívánalom.

Ő nem akar a férjével lenni szexuálisan lenni,mondja nekem mert kihasználva érzi magát közben meg elmondja neki hogy nem megy velem a szex az említett gondok miatt...

Hát eléggé összezavar!

A gyerekek láthatósága a családsegítőnél is megoldható lenne,mondtam neki.De ezt mintha nem is hallaná.

A betegsége miatt segítem és hívom el hozzám néha de ilyenkor kettőnknek kell vásárolnom amit egyébként nem tehetnék meg.

Mit mondhatnék neki hogy ne sértsem meg?

Pl.ne haragudj,egyelőre nem tudlak egy ideig fogadni mert kettőnkre nem tudok vásárolni?


2019. dec. 22. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Mit tennék?


Nem jöttem volna össze egy beteg nővel.

2019. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden sorral egyre borzasztóbb a szitu. Szerintem csak szépen köszönj el tőle, mindenkinek jobb lesz az úgy, beleértve engem is.
2019. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem Zsuzsának hívják véletlenül?
2019. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
73%
Inkább ne ! Ezzel nagyon megbántanád szerintem.
2019. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit Forest is, futnék, menekülnék a nőtől.
2019. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Néha elcsodálkozom, hogy hogy élhet ennyi igénytelen férfi, aki minden szarral összejön és teszi tönkre az életét csak azért, hogy legyen otthon pına vagy ne legyen egyedül. Gyalázatos, hogy egyes emberek mennyire nem tudnak válogatni. Egyesek még örömmel keresnek is pénzt azért, hogy valaki lehúzza róluk még aznap vagy viselik el a teljes megaláztatást, mindezt egy kedves kis illúzióért. Bámulatos, hogy mennyien szeretnek magukból hülyét csinálni.
2019. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő nem normális. Mihamarabb szakíts vele, már ha ezt kapcsolatnak lehet nevezni. Ne engedd hogy szánalomba ejtsen a betegsége miatt akármi is az.
2019. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerűen mondd meg, hogy neked ez így nem megy, ilyen kapcsolatba nem szeretnél belefolyni.

Egyébként meg én nem hagynám, hogy hülyét csináljanak belőlem. Nem tudom, mi miatt nem tudsz szexelni vele, de az, hogy egyszer neked jön panaszkodni a férjéről, utána meg a férjének rólad... inkább lennék homo, de ilyen nő akkor se kéne, ha az utolsó lenne a Földön.

Bár én eleve nem folytam volna bele egy olyan kapcsolatba, ahol a nő házas. Az ilyen SOHA nem fog elválni, akkor sem, ha órákon át szidja a férjét. Mert ez rohadtul kényelmes neki. Te meg a balek vagy, akit csak azért "tart", hogy pótlék legyél. De ennél komolyabb szereped ebben a történetben soha nem lesz.

2019. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Mármint a férjét hívod el magadhoz rehab gyanánt? 😃 Ja, neeeem. Szóval értem már. Menekülj, ne kínozd magad egy ilyen nővel. Ennyire nem fontos a 3,14na, te is tudod. Ráadásul vannak még értelmes, egészséges, elérhető nők a Marson.
2019. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

írtam,hogy szexuálisan nem kívánom tehát nem azért hívom el hétvégére hogy legyen itthon p.na:-(


A másik dolog amit ugyancsak említettem,hogy gondot jelent dupla pénzt kiadni.

Csak tudom hogy rossz ilyen helyen lenni és így ki tud szakadni a abból a közegből.


Tanácsot szeretnék kérni,ha van férje és gyerekei akiket csak néha látogathat és én már pár hónapja "kapcsolatban vagyok vele" akkor ez nyitott kapcsolat?

2019. dec. 22. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!