Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok a barátommal. Együtt szoktuk nézni a közösségi oldalainkat, email-einket. Eddig...

Valamelyik nap az emailjére kapott egy üzit hogy az egyik közösségi oldalon kapott egy üzenetet egy lánytól. Akkor nem nézte meg mert ott voltam. Ennyibe is maradt, nem foglalkoztam vele. Aztán következőnek megint néztük azt az oldalt és láttam hogy a volt barátnőjével több levelet is váltottak. De nekem ezt a barátom nem mondta el. Elég rosszul esett, azt hittem mindent elmondunk egymásnak. Nem tudom miket irtak egymásnak, de megbántott ezzel.

Tudom hogy szeret, de akkor mért titkolózik. Nem vagyok féltékeny tipus, csak amennyire "egészséges".

Mit tennétek?


2010. júl. 20. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Nálunk mindenkinek van magánélete, de ha amúgy is közösen nézegetitek ezeket akkor joggal feltételezhette, hogy úgyis megtudod. Ha titkolni akarna valamit, akkor törölte volna a leveleket.
2010. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

talán vágyik egy kis magánéletre. nálatok ez ilyen program, hogy este leültök a gép elé és megnézitek közösen az üzeneteket? ez már túlzás szerintem féltékenységből... persze ha csak úgy adódik h látjátok egymás leveleit az más.

egyébként én is beszéltem a volt barátommal msnen kb annyit h "hogy telik a nyár? voltál nyaralni? találtál diákmunkát?" ilyen témákat, most nem ezzel fogom kezdeni holnap ha találkozom a barátommal. max ha szóbajön elmondom, de am meg minek, nincs semmi jelentősége.

2010. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem, nem. NEm esti program:)

csak tényleg ha ugy adodik. Csak nekem furcsa volt, hogy mivel tudta hogy a lány válaszolt ezért nem nézi meg.

de nekem akkor is rosszul esik. nem vagyok féltékeny irtam a kérdésbe..

2010. júl. 20. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem légy óvatos, óvatosabb, figyelmes..mert volt nekem is 1ilyen fiúm..mi is néha megnéztük közösen a maileket, chatoldalon hogy jött-e levél..és velem is igy csinált, hogy csajtól kapott levelet nem olvasott el..de csak bizonyos leveleket..úgy 2-3csajtól..aztmondta hogy nem fontos, majd válaszol estére stb. aztán elkezdte ellenörizni az én telóm, titokban, smseket, de észre vettem, s én is néztem akkor az övét, virusirtóztam, és rádöbbentem néhány smsre, azoktól a csajoktól voltak,aki maileit nem olvasta el..és a csajok olyanokat irtak hogy majd kiesett a szemem. szerintem a csajok azt sem tudták hogy létezem..szóval inkább jobb félni mint megilyedni.
2010. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!