Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál úgy együtt valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál úgy együtt valakivel, hogy igazaból a múltbeli személyiségébe voltál szerelmes?

Figyelt kérdés

Akit szerettem, már nincs, de az arca ott van előttem. Mindig reménykedem, hogy talán egyszer újra olyan lesz, mint régen.

Szakítani nem tudok, másvalaki szóba sem jöhet.

Voltál már ilyen helyzetben?


2019. dec. 25. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenkor sokkal inkább arról van szó, hogy az a múltbéli személyiség sosem létezett. Te ruháztad fel a párodat olyan személyiségjegyekkel amikkel sosem rendelkezett, egy ideálképbe voltál szerelmes aminek semmi köze nem volt a párod valós tulajdonságaihoz.

Olyan nincs, hogy nem opció a szakítás. Mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak és miért kell ennyire betegesen ragaszkodni a szarhoz?

2019. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Azt meg tudod fogalmazni (őszintén), miért nem tudsz szakítani?
2019. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nagyon szerettem egy lányt sajnos viszonzatlanul, tegnap találkoztam vele és nagyon meglepett hogy mennyit változott.

Anno 18 évesen gyönyörű volt vagy csak a szerelem miatt láttam annak. Most meg az arca már picit ráncos, cigizik,egy kisgyereket vezetett. Nagyképű lett szerintem drogozik is,

és én kész voltam.

Nem tőle hanem magamtól hogy lehettem ilyen naiv 10 éve.

2019. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!