Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem ismer vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem ismer vagy nem szeret?

Figyelt kérdés
Találtam egy érdekes cikket, valami 35 kérdésből áll és elméletileg olyan dolgok is kiderülhetnek a másikról amit hosszú párkapcsolat alatt se tudtunk meg. Valami Brigit Jonesos cucc. Nem is ez a lényeg. Gondoltam csináljuk meg, miért is ne. A tizenvalahányadik az volt hogy mondjon 5 pozitív tulajdonságot rólam. Azt mondta hogy nem megy neki. Először azt hittem csak viccel, de tényleg nem tudptt mondani nem hogy 5-öt, de kettőt se. Majd nevetve hozzátette hogy de bezzeg negatívból tudna többet is. Nekem ez borzasztó rosszul esett amit tudtára is adtam. 3 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt lakunk, kicsit többet vártam volna el. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ez miért volt vagy esetleg hasomló történt-e veletek
2019. dec. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Elkényelmesedtél.
2019. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ismer vagy egyszerűen nem lelkizős, esetleg szimplán nem volt az egészhez kedve. Nekem olyan ismerősöm is van, akitől ha kérsz 5 db dolgot, akkor nem tud semmit sem mondani, majd óránként jön és mond egyet. Mert így jut eszébe és ennyi.

Szóval, szerintem önmagában erre semmit ne alapozz, DE gondold át, hogy egyáltalán mennyire kommunikáltok egymással. Te közölted vele, hogy rosszul esett és tényleg mondjon 5 dolgot? Ha te sem adod magad, akkor miért meglepő, ha ő is ilyen? Eddig egyáltalán kommunikáltatok komolyabb dolgokról vagy csak éltetek egymás mellett?

2019. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Hogy érted hogy elkényelmesedtem?
2019. dec. 26. 15:09
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Nem ennyi volt hogy ez bánt, de mondj akkor is, csak próbáltam röviden leírni. Igen, a kommunikáció nem az legerôsebb köztünk, de próbálkozunk. Bár igazából èn vagyok az aki erőlködik vele.
2019. dec. 26. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hirtelen nem tudott mit felsorolni, lehet azért mert nem volt kedve rajta gondolkodni, vagy tényleg nem ismer annyira. Hát nem tudom, szerintem ez nem a legjobb jel, de beszélgessenek sokat és majd meglátod hogyan haladtok előre. Ez alapján nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2019. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet a fenébe kívánta az egészet, csak azért ment bele mert ráerőltetted.
2019. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!