Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek, hogy a párotok vagy partneretek úgy megszorította a karotokat, csuklótokat, hogy tiszta véraláfutásos lett?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megtörténik en ott szallnek ki a kapcsolatbol. Nem kell pofonnak lennie h bántalmazás legyen
2019. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, volt.
2019. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es valaszolo. Es ott mi volt a szitu, hogy tortent? Teged mikor engedett el?
2019. dec. 26. 23:33
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Volt :( a következő alkalommal a fülemre kaptam. Sokáig fájt, mire orvoshoz mentem, kiderült, hogy részleges dobhártyaszakadásom lett.
2019. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Utána megmondtam, hogy ilyet többet ne merjen. Aztán egyszer megfenyegetett, hogy megver, mert nem mosom ki a szennyesét kétnaponta, és ordibált, hogy úgy elver, mint egy gyereket.

Nem kellett több, csomagoltam.

2019. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
ott annál a nőnél aki az első gyanús jelre nem szakít az ilyen alakkal, ott gondok vannak
2019. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem törésem lett (màshol)

Mivel màr volt az illetönek felfüggesztetje 2 év letöltendöt kapott. A birosagot nem tudta àtverni olyanokkal hogy csak fèltékenysègböl ütött. Szàndékos bàntalmazàsnak hoztàk ki mert az is volt.

2019. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok es azota is ujra össze akar velem jönni de ugyanolyan fenyegetö a magatartàsa mint volt és szoban agressziv. Mindig a nöben làtja a hibàt hogy ö hozza ku belöle az àllatot közben amiert ilyen azert ilyenek vele a nök is de szerintem megöregedni is ugy fog hogy eddig soha nem fog agyban eljutni hogy erre ràjöjjön hogy nala van a problema nem a nökben.
2019. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetsz csomagolni! Nem szabad egy ilyen ember mellett maradni, ez csak rosszabb lesz!
2019. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Én csak azon csodálkozom, hogy a nők ezekkel az emberekkel vannak kapcsolatban... Érdekes módon pistike, a munkahelyi rendszergazda nem kell, mert "az nyomi, kocka" stb.. de az ilyen agresszív állatok mellett szenvednek inkább.
2019. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!