Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek, hogy a párotok vagy partneretek úgy megszorította a karotokat, csuklótokat, hogy tiszta véraláfutásos lett?

Figyelt kérdés

2019. dec. 26. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 7es válaszoló, azért a törés elég dúrván hangzik. Ahhoz már tényleg elvetemültnek kell lennie, h egy nőnek eltörje bármilyét is. Megkérdezhetem, hogy midet törte el és hogy menekültél meg?

Sokszor bántott?

2020. jan. 15. 21:18
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

38 éves férfi vagyok. Imádok játékból bunyózni a nőkkel, néha fel is bosszantottam őket, hogy verekedjenek, de egyszer sem ütöttem meg őket, a legtöbb sérülés, amit "okoztam", hogy olyan erővel ütöttek rám, vagy rúgtak belém, hogy kék-zöld foltos lett az alkarjuk, sípcsontjuk, vagy fájt az öklük. De utána addig puszilgattam a fájós részüket, amíg teljesen meg nem szelídültek. Halványan sem merült fel, hogy bántsak egy nőt, akár kezet emeljek rá.


Rejtély, miért maradnak meg olyan férfi mellett, vagy egyáltalán miért állnak össze olyan férfival, akiről gyanítható, hogy agresszív. Pláne, ha már voltak ilyen megnyilvánulásai. Hányszor hisznek a "nem lesz több ilyen" dumáknak?


Talán azt hiszik, ez amolyan férfiasan erotikus domináns viselkedés? Szürkeötven és hasonló? Nem, ezek szimplán eltaposnivaló férgek, akik a frusztrációikat a gyengébbeken vezetik le. Ezek azok, akik belerúgnak a kisállatokba vagy akik az iskolában verték a kisebb gyerekeket.

2020. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Az volt az utolsó találkozásunk.

Hisztériás, akarnok hülyét kisöpörni.

2020. okt. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ezt sose tűrném el.
2022. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz egy percig se.. Tipli!

Hidd el, ez csak rosszabb lesz!

2022. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 H.B.Netta ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer volt, hogy csak megpróbált bántani fizikálisan… Én szerencsés vagyok, mert eléggé harcias vagyok, na meg nőhöz képest nagyon is erős. Szóval kapott egy szép “csicskítót” és elköltöztem . Viszont a mai napig megmaradt bennem némi “paranoia”, amit lehet sosem vedlek már le. Szóval hölgyeim, az első bizonytalan érzésnél, fenyegető magatartásnál tessék szépen odébbállni. Nem lesz jobb, sőt az ilyen vérszemet kap és bizony el tudnak durvulni az ilyen dolgok. Nem, nem tudod megváltoztatni! Nem, nem tudsz rajta segíteni és nem, nem a te felelőséged, hanem az édesanyjáé, aki nem verte időben szájba egy szívlapáttal!!!
2022. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!