Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Máshoz is durván szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshoz is durván szól a felesége nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Gyakran van olyan, hogy pl ma bevásárláskor nem tudtam levenni valamit a felső polcról és hangosan rámpirít “jaj hogy lehetsz ilyen béna, majd én leszedem”. Vagy parkoláskor ha nem sikerül akkor lehúzott ablaknál is ilyeneket mond. Vagy kint áll segíteni, akkor a gyalogosok előtt is kiabál nekem hogy “ne lúzerkedj, állj már be”.

Barátaim szerint egy több éves kapcsolatban ez a minimum. Tényleg nincs olyan boldogság mint amit gondolok másokról?


2019. dec. 27. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez elég gáz. De az még inkább, hogy te ezt szó nélkül hagyod. Tedd helyre az asszonyt, mert papucsnak kezel.
2019. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor láttam ilyet amikor kb 3 gyerek lóg rajtuk, és anyuka baromi frusztrált. Ilyenkor oltja a palit. Egyébként egy normális kapcsolatra nem jellemző.
2019. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel a feleséged. Te pedig hagyod magad megalázni, miért? Miért nem mondod meg neki, hogy ez neked fáj, és vegyen vissza ebből a stílusból?
2019. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem igazán jó ez,.
2019. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És te pedig lapulsz ilyenkor vagy mi? Nincs szád, hogy visszaszólj? Ultesd le és beszéld meg vele elsősorban, légy férfi. Ha ez nem megy vagy esélytelen akkor esetleg szállj ki a kocsiból add át neki és álljon be. Az első kis hibánál meg kezdj vele orditozni. Csak észbe kap.
2019. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
82%
Ez egyáltalán nem jellemző és nem is normális. Arra kellene rájönnöd, hogy miért idegesíti az, ha valamit nem tudsz elsőre megcsinálni? Kicsit olyan, mintha szégyellne. Én arra gondolnék nőként, hogy már talán nem szeret.
2019. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is csinálta ezt a párom. Nő létére nagyon mocskosan tudott beszélni. Még eleinte csak otthon, a négy fal között, aztán pedig már nyilvánosan is, sőt baráti összejöveteleken is alázott. Aztán borítottam a bilit, elegem lett, majdnem szakítottam is, de végül nagy nehezen kibékültünk. Elhitte, hogy már biztos a helye mellettem, és egyre-több mindent megengedett magának, de aztán jött számára a feketeleves. Szerencsére tanult ebből, és ma már nem jutunk el idáig, ezért pedig már el is mertem jegyezni. Talán nálatok is ez a gond, megszokta, hogy eltűrsz neki mindent, azt hiszi bármit tehet, pedig nem. Állj a sarkadra, még mielőtt túlságosan a fejedre nő. Én is így voltam, nem mertem neki szólni, mert még is csak ő volt a nő, de akkor sem szabad ezt hagyni. Mutasd meg neki, hogy te férfi vagy, és akkor újra tisztelni fog.
2019. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az asszony valami miatt frusztrált.

De az is lehet, hogy kényelmetlenül érzi magát emberek között. Vagy veled emberek között. Szoktatok együtt menni emberek közé vagy ő intézi egyedül az ügyeket?


Esetleg már nem szeret, akkor fordul elő egyre több ilyen.

2019. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Otthon ordítsd le!
2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy idegesítően béna vagy és már sok neki így évek múlva?
2019. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!