Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a nagyobb bűn? Megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb bűn? Megcsalni a másikat érzelmileg vagy testileg?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg alatt mit értesz? Beleszeretni egy különálló egyénbe és nem mondod meg a jelenlegi párodnak és csak hülyíted? ha erre gondoltál, akkor ez sztem nagyobb bűn
2008. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Testileg mindenképp nagyobb bün, de szerintem ha már érzelmileg megcsalod, akkor sincs már annak a kapcsolatnak sok jövöje, bár ha csak elgondolsz egy tegyük fel hires embert akivel szeretkezel az még nem bün, de ha már valoságos embert aki közel van hozzád, jelent valamit az már teljesen más, mert már nem ér neked a kapcsolat annyit hogy a barátodra gondolj, akkor meg nincs értelme fojtatni.
2008. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő. De a tesi lehet meggondolatlanság vagy bármilyen okból elkövetett is. A lelkinek már nagyobb súlya van. Ha beleszeretsz vki másba már nincs értelme a kapcsolatnak a pároddal. mondjuk én a testit sem bocsátanám meg. De vannak olyanok akik igen. De az érzelmit... Szerintem ott jobb ha vége a dolgoknak.
2008. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetemben házasságról van szó, férj érzelmileg, a feleség testileg csalt.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. nov. 18. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzelmileg nagyobb, de ez más mindenkinél...
2008. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érzelmi. Egy házasság nem attól tartós és jó, hogy esküszöm, hogy soha nem dugok meg senkit, hanem hogy veled vagyok akkor is, ha mondjuk levágják a lábadat. Ha életében egyszer kétszer botlik.. hát istenem, több millió ember van még a földön az ember párján kívül. Érzelmi megcsalás, ott akkor a dalnak vége. Ha beleszeret valaki másba akkor nincs mit tenni, el kell engedni.
2008. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben szerintem jobb lenne külön, és már felesleges azon vitázni melyikőtök követte el a nagyobb "bűn"-t!
2008. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a nőknélált az a fonotosabb, hogy a férfi szerlemes-e a másik nőbe, akivel megcsalta. a férfiakat inkább egy testi megcsalás zavarja. nő: és szereted? férfi: és milyen volt velem jobb mint velem?

de ez csak az én meglátásom

2008. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!