Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichológus tud segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus tud segíteni ezen?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok 12 éve házas és egy 3 éves kislány édesanyja.

Imádom a férjemet a családomat a közös programokat a közelségüket.

Sajnos 3 hónappal ezelőtt felvett a cégünk egy nagyon helyes 28 éves srácot, akitől már az első találkozáskor elájultam mintha villám csapott volna belém.

Nos nem kertelek, fantáziálni kezdtem róla, és azt vettem észre, hogy keresem a társaságát, hogy beszélgethessünk.

Nagyon rosszul érzem magam ettől az egésztől de olyan lettem mint egy kamasz.

A férjemnek nem mondtam semmit erről, nem tudom, hogy reagálna lehet, hogy összetörne hiszen olyan harmonikus kapcsolatunk van. Attól tartok szakemberhez kellene fordulnom ezzel, mielőtt elhatalmasodik rajtam a dolog és nem lesz más csak az, hogy azon a fiún jár az eszem.

Nem segít rajtam, hogy minden nap látom.

Egy pszichológus tud az ilyesmin segíteni, vagy magamra maradok vele és kereshetek másik munkát ha meg akarom tartani a családomat és a hűségemet?


2019. dec. 28. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Osztom a 10 es válaszát!

Ezerszer jobb választás a férjed megtartani, és az állásod lecserélni!

Van mikor nagy döntés elé állít az élet, és most ez , az!

2019. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gondolj a kislányodra, s arra, hogy nem is kellesz a 11 évvel fiatalabb srácnak.

Minden fejben dől el, főleg a nőknél...

2019. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, nem mondod el, csak új munkahelyet keresel. Nem lesz megerto a párod. Én is most szembesültem ezzel 3honapja.es az érzelmi megcsalt vagyok
2019. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A pszichológus bármilyen életvezetési, érzelmi kérdéssel is foglalkozik nem csak mentális problémákkal. Az állást feladni hogy elkerüld a srácot pedig csak tüneti kezelés lenne. Attól még van ott valamilyen ok hogy ilyen vágyat ébreszt benned.
2019. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te tudsz segíteni. Azt hiszed mással ilyen nem történik meg? Jaj dehogynem...sajnos...

Viszont lehet választani: a család és tisztességes..vagy egy ócska kamaty. Most vagy a "második tinédzserkorban". Így hívják ugyanis. A nagynéném is ezt csinálja. Szegény nagybátyám...meg a gyerek. A te esetedben meg még kicsi is... Szóval a nők rájönnek (Nem mindegyik persze viselkedik igy), hogy öregszenek, szóval emiatt lesznek kános kis tinik újra. Nagyon gyorsan fejezd be, ember vagy, nem állát, nemde? Szóval ne sajnáltasd magad.! Minden döntés és józan ész kérdése. Ne cs#szd szét a családit egy kis izgalom miatt. A srácnak se kell egy veled korú nő...max. arra. De így is úgy is a család issza meg levét...meg te is persze. Ez kb. olyan, mint mikor a kutya a farkát kergeti. Csinálhatod, de értelme. Max. hogy k^^rva leszel és egy rossz anya.

2019. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, mehetsz ezzel pszichológushoz, akivel el tudtok beszégetni arról, honnan jön ez az érzelem, és hogy tudod elfogadni, feldolgozni.

Hasonló szituban voltam nemrég, igaz, nálunk még nincs gyerek és kicsit fiatalabb vagyok nálad, és a kollégám idősebb. Elsőre nem is gondoltam sokat róla de ő is elkezdett visszafogottan flörtölni velem.


Nekem kb az első hét után tiszta lett hogy ez teljesen hormonális, feromon + figyelem, izgalom okozta oxitocin-löket és az agyam többet akar. Abba is belegondoltam, hogy ha beadom ennek a derekam, 1-2 órára jó lehet, utána meg évekig borzalmasan érzem magam. Plusz, nem is tudnám a férjemmel megtenni.


A kollégámmal közös a hobbink mint kiderült, és néha egy csoporttal összejárunk űzni, ott rájöttem hogy a társasága szórakoztató de rengeteg mindenben különbözünk, és ez a rálátás megváltoztatta ahogy hozzá viszonyulok, nem csak egy idealizált kép volt már a fejemben.

Plusz pár hónap alatt az agyam is kifáradt, pláne mert nem démonizáltam hogy vonzódom iránta, hanem magamban csendben elfogadtam, így nem volt annyira "tiltott gyümölcs" a saját agyamban. Ugyanakkor pontosan tudom hogy csak a gondolat esett jól, megtenni nem tettem volna.

2019. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!