Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet párkapcsolat nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet párkapcsolat nagy magasság különbséggel?

Figyelt kérdés
30 cm
2019. dec. 28. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Párom 197 cm, én 162. De volt korábban is egy közel 2 m-es barátom 8 évig.

Nem értem ez mit befolyásol egy kapcsolaton. Az állva csókolózás kicsit kényelmetlen, de ennyi a hátrány.

2019. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

köztünk is pont harminc cm van, konkrétan a válláig sem érek fel. Amíg nem szerettem belé, azt hittem engem ez zavarna, de valójában pont az zavar ha egy fiú teljesen egymagas velem (bocsi alacsony srácok)

én 160 cm vagyok, barátom 190 :D

2020. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Barnabas333 ***** válasza:
11es azért nekem 35cm különbségnél a kézen fogva séta is kényelmetlen volt. Plusz ha lovagolt rajtam nehezen tudtam közben csókolni. Meg sokan néztek minket az utcán, de ha csak az lett volna nem zavar...De volt olyan alacsony nő aki a magasságom miatt nem akart velem ismerkedni...
2020. jan. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond én 163 vagyok a baratom 195. 6 éve egyutt
2020. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!