Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3 napja csak iszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 napja csak iszik. Szép karácsony. Hogy reagáljak? Meg lehet őt érteni vagy én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
Ez a 2. közös karácsonyunk. Szenteste együtt is voltunk jó volt minden, bár akkor is beborozott magának és mentünk aludni. Ilyenkor hazajön az alkoholista haverja Angliából és vele meg a többi haverral reggeltől reggelig inni kell. Tegnap már délután be volt rúgva este kialudta magát és éjjel folytatta reggelig az ivást a haverral. Szomorú vagyok hogy engem ennyire leszr. De megértem hogy negyedévente jön csak haza a haver. De akkor sem tartom ezt normálisnak és nem tudom hogy kezeljem, mert szívem szerint ignorálnám egész nap majd ha felkel hogy érezze hog, hogy nem esik jól. Vagy most akkor jófejnek kéne lennem hovy ezaz szívem folytasd csak ma is!

2019. dec. 27. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves ? 😂
2019. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó módon viselkedik, már ne is haragudj.
2019. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
32
2019. dec. 27. 11:55
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Hàt ha 32 akkor szerintem elég gàz
2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Negyedévente megy haza a haver az nem hiszem, hogy olyan húzós időtartam. Van az, hogy dumálunk meg iszogatunk közben de a leírásodból inkább az tűnik ki, hogy a vedelés van a központban.


Elég selejtes és kiábrándító arcot sikerült magadnak kifogni. Jobbra nem futotta?

2019. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Máskor jobban kéne oda figyelj kit választasz.
2019. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Sikerült egy elkényelmesedett iszákost kifognod.

De most mit mondjak? Milyen válaszra vársz? Ő változni nem fog, a pia és a haverok mindig fontosabbak lesznek, mint te. Nem, nem normális viselkedés az, hogy valaki ennyire ignormálja a barátnőjét, akkor sem, ha egy fél évente egyszer látott alkoholista haverral találkozik. Mindent meg lehetett volna oldani úgy is, hogy neked ne legyen elbarmolva a karácsonyod.

Hogy mit tegyél? Nyilván kidobni nem fogod, így nem marad más, mint hozzászokni a gondolathoz, hogy életed hátralevő részében a közös ünnepek nagy része azzal fog telni, hogy pityeregsz, mialatt ő szétcsapja magát.

2019. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eltűrni és tolerálni ezt a viselkedést meg jópofizni? Ha azt akarod, hogy ebből egy igazán siralmas kapcsolat (házasság) legyen, akkor igen, csináld. Ha nem akarod, akkor ezután véresen komolyan el kell beszélgetned vele. Úgy, hogy nem engedsz kibúvót meg mentegetőzést. Vagy felhagy a piálással, vagy repül. Hidd el, nem éri meg.
2019. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog mert amúgy nagyon szeretem őt, és tudom hogy ő is szeret. Egyébként egy okos pasi, jogász, sokat dolgozik és a kapcsolatunkat is ápolja és energiát tesz bele. De mikor jön ez az állatfajzat haza, akkor teljesen megbolondul és igen, ez vedelés. Mondjuk utoljára talán csak tavasszal volt most otthon... Bele kell törődnöm, hogy nekem sosem lesz romantikus, összebújós karácsonyom.
2019. dec. 27. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen, persze, tudom, hogy szereted. És nyilván ő is, ezért teszi tönkre a karácsonyodat, meg ezért fontosabb a barátnőjénél az, hogy zülljön. Mert hát egy okos ember így tesz, nem?

Tudod, a végzettség nem egyenlő sem az IQ-val, sem az EQ-val, sem a párkapcsolati érettséggel. Kinek akarsz hazudni? Magadnak? Akkor fényezd csak ezt a tökéletes embert, de akkor ne sírj, hogy egy alkalmi piálás nagyságrendekkel fontosabb, mint te.

2019. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!