Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok, mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, mit tehetnék, hogy ezt helyrehozzam? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátnőm karácsonykor pityeregve bújt hozzám.

Ő 21 én 27, 8 hónapja vagyunk együtt.

Éreztem, hogy van valami baj, de nem beszélt róla korábban.


Aztán elmondta, hogy kettős érzései vannak velem kapcsolatban.

Én vagyok az 5. barátja, ezért nem tudja mi legyen.

Egyrészt szeret engem, nem tudna elengedni, nem akar elengedni és szakítani sem akar. Jó velem minden, testileg, lelkileg, érzelmileg, külsőre, belsőre...tudja hogy baromi szerencséje van, nem tud hibát találni az egész kapcsolatban...kivéve, hogy úgy érzi, nem kell értem tepernie...tudja, hogyha elmegyek bulizni, akkor lekoptatom a lányokat ezért nincsenek is olyan lányok, akik állandóan a nyakamon lógnak.

Tudja, ha egész nap nem írok neki, akkor dolgozom és nem valami olyat teszek titokban, amivel a kapcsolatunkat rontanám el...amikor összejöttünk, én nem húztam az agyát, kimutattam mit akarok, "levettem a lábáról" és neki nem kellett aggódnia, hogy lesz-e kapcsolat vagy csak játszom vele.


Néha úgy érzi, hogy emiatt nincs meg az a tűz, nem kell értem tepernie.


Azt tudom, hogy szeret. Egyszer majdnem szétmentünk, úgy sírt, mint még előtte soha, nem akart elengedni.

Most is elsírta magát.

Nem tudja, hogy ez átmeneti nála vagy mi van, hiszen még sosem történt ilyen vele.


Én egy kicsit kiborultam. Minden jó, ezért nem jó? Kezdjek el csajozni? De ha egyszer őt szeretem...?


2019. dec. 29. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
( 3. fél tutira nincs, még rossz kapcsolatban sem lépett félre korábban, inkább kilépett, mellettem telefonozik, mutogatja kivel miről beszélnek)
2019. dec. 29. 12:38
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak hormonalis zavar. Menstruacio.- Amit en ebböl a nyivàkolàsàbol latok ki, es nem többet
2019. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Szerintem a nők többsége nem akar olyan férfit magának, aki miatt folyton idegeskednie kell, hogy mit csinál, ha éppen nincsenek együtt. De egész nyugodtan csajozz, ha el akarod veszíteni. Abba azért gondolj bele, hogy kellene-e neked még a barátnőd, ha neked kellene miatta idegeskedned.
2019. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs csajozni, simán nem történt még ilyen velem.
2019. dec. 29. 12:41
 5/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

"Én egy kicsit kiborultam. Minden jó, ezért nem jó? Kezdjek el csajozni? De ha egyszer őt szeretem...?"


WTF??? Ez az utolsó sorod.

Amúgy a csajod helyében nekem eszembe sem jutott volna ilyeneket mondani. A bizalom alapvető dolog egy komoly kapcsolatban. Az is elég szomorú lenne, ha őt eddig mindenki csak használni akarta volna, és ezért ujdonság neki az, hogy nem csalod meg mindig minkor buliba mész.

2019. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem o meg nagyon fiatal es ilyen kiborulos nagy szerelmeket akar. Vagy csak nem tudja h mondja el neked h azt szeretne h te teperj jobban erte es igy megforditotta.
2019. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég. A barátnőd nem kicsit "dilis". Sosem értettem az ilyen női hisztit. Azért is hisztizik ha minden oké?


Szerintem inkább arról van szó, hogy nem elég érett hozzád. Berezel amikor belegondol hogy merre tart a kapcsolatotok, hiszen te olyan pasinak tűnsz akivel komolyan tervez az ember. Ő meg még sokáig nem akar a következő szintre lépni senkivel, ezért megijedt.

Az én párom is ilyen megbízható mint te. 9 évvel idősebb nálam, 18 voltam mikor összejöttünk. Ennek már 14 éve. Nekem előtte nem volt pár hétnél hosszabb kapcsolatom senkivel, mert a korombeli fiúkkal nem voltunk egy hullámhosszon, máshol tartottunk. Vele minden oké volt és nem is volt bennem soha kétség irányába. 3 év után költöztünk össze, most 2 és fél éves a fiunk. Tehát nem kapkodtunk el semmit, a "tűz" pedig mindig is meg volt és van a mai napig.

Nekem az a véleményem, hogy a barátnőd még bizonytalan kislány, nem is tudja mit akar. Ami nem baj, csak abból a szempontból hogy nem szinten tartotok, még nem nőtt fel hozzád. A megoldás tehát nem az hogy csajozni kezdesz, ez nem ilyen egyszerű. Azt nem tudom mennyi idő kell neki hogy "felnőjön hozzád", ez csak akkor derül ki ha elég kitartó és türelmes vagy vele és időközben nem fáradsz bele. Hogy megéri-e azt csak te tudod eldönteni.

32/N

2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a hisztis kislányt és keress egy érett NŐT.
2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor nálunk voltak hasonló érzések, azt én arra vezettem vissza, hogy felborult az "adok-kapok egyensúlya". Ajánlom az Otthonról hoztuk-Családi mintáink és a párkapcsolatok c. könyvet - ennek az első fejezetében van szó az adok-kapok egyensúlyról. Az a lényege, hogy akkor tud egyensúlyban maradni egy (pár)kapcsolat, ha az egyik fél ugyanannyi jót ad, mint amit a másik fél vissza tud adni, ill. hogy ugyanannyi rosszat adnak a másiknak. Van hogy az egyik fél nem tud annyi jót adni (mert egyszerűen ilyen a személyisége-ez nem hiba), vagy a másik fél túl sok jót ad (pl. te lehet, hogy ilyen vagy - magyarul több jót tudsz adni, mint amennyit ő vissza tudna adni neked). Ilyenkor az "eladósodott fél" elkezdi rosszul érezni magát, és tudatosan nem jön rá, hogy miért. A könyv azt írja, hogy ilyenkor annak kell alkalmazkodnia, aki túl sokat ad - kicsit vissza kell fognia magát (ez nem jelenti azt, hogy rossznak kell lenned). Én mióta jobban "emberként" viselkedem, tehát nem mindig a legjobb oldalamat mutatom a páromnak, megengedem magamnak, hogy hibázzak, rossz napom legyen előtte is, és nem azt fejezem ki felé, mint előtte, hogy csak körülötte forog a világ, azóta sokkal jobb lett a kapcsolatunk, mert elkezdett hozzám ő is jobban "ragaszkodni" - sokkal "kiegyensúlyozottabb" lett az egész.

Remélem érthetően írtam le :)

2019. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neki a kapcsolat még lehet arról szól, hogy játszmázásokkal, veszekedéssel, bizonytalansággal telik, ez adja a kapcsolat "dinamikáját" ami igazából egy szenvedős vergődés, de sokan "szenvedély"nek bélyegzik mert az agyuk rákattan a másikra, mint egy drogra.

Hogy nálatok ez nincs, ürességnek, "unalmasnak" éli meg, pedig az igazi kapcsolat nem az ilyen játszmákról szól.

Érdemes megkérdezni, nem dühből, hogy mit lehetne javítani ezen? De őszintén, nekem inkább az a tippem hogy neki még érnie kell, párszor pofára esnie mielőtt egy normális kapcsolatot értékelni tudna.

2019. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!