Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon összevesztünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összevesztünk a párommal, szakítsak, vagy érdemes még megoldanunk? Picit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze, a barátnőm faluról költözött hozzám, az első pár hét nagyon jól telt aztán kezdődtek a viták.

Én 26/F vagyok, barátnőm 23 éves, jelenleg van 2 munkahelyem, barátnőm is sokat dolgozik, emiatt is vannak konfliktusok azt mondja keveset vagyunk együtt, stb, pedig elmondtam neki miattunk dolgozok sokat hogy ne egy albérletben kelljen leélni az életünket.

De amikor érzem hogy napok óta nem találkozunk mindig kedveskedek neki amint van egy kis időm, egy közös vacsi, romantikusan be rendezem a lakást mire hazajön, szóval nem hanyagolom el, de néha úgy érzem kevés amit teszek érte...

Apukájával is sokat veszekszik, a családja nehezen fogad be, elmondása szerint "ők ilyenek" de akkor is rosszul esik amikor náluk vagyunk és a szülei 2 szót nem szólnak az emberhez, meg se kérdezik hogy vagyok? semmi...

Múltkor volt egy elszólása az apjának amikor hazament a barátnőm és én nem tudtam elmenni vele mert dolgoztam, hogy " hiányzol még mindig a volt barátodnak beszélj vele" ezt elmondta nekem a barátnőm, iszonyat rosszul esett ez, nem vártam volna ezt az apjától akihez egy rossz szavam nem volt, És itt jött ma a nagy veszekedés az apja már egy pár hete nem is kereste a barátnőmet és ő felhívta hogy érdeklődjön felőle aztán letette és sírt hogy leszarja az apja, meg se kérdezze tőle se mi a helyzet stb , én meg pakoltam a szobába elmondtam a véleményem hogy tisztázni kéne a dolgokat leülni vele mert ez így, nem megoldás hogy folyamatosan veszekszik velünk, nem tetszik neki semmi és téged is lesar... és így, nincs kedvem elmenni hozzájuk le az ünnepek alatt.

Erre elkezdett üvöltözni velem a barátnőm hogy legalább együtt érezhetnék vele vagy valami ... Annyira elfajult a vita köztünk hogy a tányért törtem össze... Aztán megfogta magát és elment

Pont én vagyok az aki nem támogatja?

Minden kérését kívánságát lesem és mellette állok és akkor mondta hogy, ez most jól esett volna ha nem ezt mondom hanem leülök mellé és megszeretgetem... Folyamatosan bújok hozzá meg minden és most egy ilyenen felhúzni magát?

Sőt én is siettem azért pakoltam közben mert mentem munkába...

Volt barátja meg csalta pias is volt, nekem vannak céljaim 2 munkahelyem 12 órában váltott műszakban dolgozom, és én kapom az apjától is a hátba támadást? Nem értem mit kéne bizonyítanom?

Itthon rendet rakok, kéri felporszivozok akár megfozok ha fáradt és úgy érzem néha hogy kevés bármi amit teszek...

Most elment itthonról de nagyon úgy érzem hogy már nincs értelme folytatni.

Minden héten van valami vita konfliktus és egyszerűen már a munka rovására is megy , folyamatosan szomorú vagyok, sietek haza ne legyen konfliktus hogy keveset vagyunk együtt. Rendszeresen sportoltam heti 5 nap edzésen volt, azt is minimálisra vettem heti 2-3 alkalomra hogy ez se legyen probléma.

Mit tegyek? A tányér törésért bocsánatot kérek tőle, ilyen sose fordult még elő velem.



2019. nov. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ezt lehetne egy kicsit túltoltad. És nem azért, mert bántja az onerzeted, hanem mert nem tartod tiszteletben, hogy már pedig a szülei. Egyáltalán mi ez a nagy megfelelési kényszer benned? Nem fogadnak el, nah bumm. Nem kibirod a parodert azt az x órát hogy nem jopofiznak veled?

Anyósom meg apósom alkoholista. Ellenezte a gyerekem ellenezték a házasságot, amikor elzártam a pénz csapot amivel támogatni kellett volna őket a világ legszemetebb embere lettem. Nah bumm. De soha nem szidtam a férjemnek őket, tudja, hogy milyenek, tudja, hogy nem változnak. Tiszteletben tartom, hogy vannak egyszerűen jobb ha nem megyek és ennyi. Neked is ezt ajánlom. Nem kell, hogy rá menjen egy ilyen hulyesegre a kapcsolat.

2019. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj Te férfi! Nő vagyok,már nem a kislány korosztálybol,de soha ne hunyászkodj meg ennyire senki előtt. Ne kell kinyalni a fenekét. Ha neki nem jó ez sem,hát vegye a kabátját és minden jót neki. Falusi lány....aha... Tudod mit,fogd be házimunkára azt legalább levezeti a felesleges energiát. Nem tudom mutatta-e már a koronáját Neked,ha nem és nincs is neki,akkor elvan tévedve,nem hercegnő,hogy folyton körülötte kelljen ugráni. Ha valóban komolyan gondolja ezt a kapcsolatot,akkor elkezdhetne végre úgy is viselkedni. Adjon ő is,ne csak elvárjon. Az meg,hogy az apja semmibe vesz? Kit érdekel? Nem vele élsz együtt . Sajnos a barátnőd egy érzelmileg labilis,önző,zsarnok gyerek. Igen,gyerek,nem pedig felnőtt nő.

Sajnállak,mert a leírtak alapján nem ezt érdemled

2019. nov. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es mindet elmondott amit lehetett,nem lehetsz alárendelt viszonyban a pároddal.Mindenkinek vannak gondjai,akár munkahelyi,akár családi.Az egy dolog hogy ilyenkor alapból támogatjuk,segítjük a társunkat,de van amikor igenis azzal segítünk,hogy határozottan elmondjuk a véleményünket az ügyről,ahogyan te is tetted azt.Ha ezen ő megsértődik,legyen az ő baja.Nehogy odamenj hozzá ezek után bocsánatért kuncsorogni.Ha ilyen hercegnősdit játszik most veled,mi lesz ha közös gyereket vállaltok,te leszel a kifutófiúja? Ne sajnáld azt a tányért annyira,legjobb családban is megesik,hogy összetörik pár darab. :-) Még igaz hogy csak 23 éves,de ha ilyen marad a személyisége,én elgondolkoznék azon hogy van-e közös jövőnk.
2019. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 paradicsom31 ***** válasza:

2-tes valaszolonak igaza van. Neked nincs szükséged egy ilyen hisztigépre. Mondd meg neki, hogy számodra ez elviselhetetlen, és változtasson, ha komolyan gondolja veled, vagy pedig kalap-kabát, költözzön vissza a szüleihez. Ha most nem is, de később tuti szakítás lesz ebből.. Egy férfi sem érdemel egy ilyen hisztis csajt..


25/L

2019. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!