Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakitott velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakitott velem. Ebben a helyzetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta hajtottam rá és végül sikerült meghódittanon. 1 hónap járás után (ez alatt az idő alatt nagyon jól megvoltunk) kért egy kis időt, hogy átgondolja a kapcsolatunkat.Én nem értettem mi baja van és nem is nagyon akart róla beszélni aztán azt mondta hogy szakitsunk mert nem szeret. Most nagyon kivagyok és megpróbálom elfelejteni, de még is nagyon szeretem és folyton ő jár a fejemben.

2 kérdésem lenne

1.Mit tehetnék? (tudom hogy felejtsem el de azon kivül valami)

2.Ha el akarom felejteni őt hogyan tegyem?


Köszi


2008. nov. 18. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem törődj magaddal, nézgesd a fiúkat. menj el fodrászhoz, találkozz sokat barátokkal, hárj sokat táraságba. lepd meg magadat szupi új ruhákkal. koncentrálj a sulira, tanulásra, ilyenek. fogadd el a helyzetet és ne érezd magad kevesebb nek ettől. élvezd az időt, amíg nem találsz valakit. ami időt eddig vele töltöttél, fordítsda hobbidra, ha nincs vágj bele valami újba. a lényeg, hogy ne hagyd el magad, ne ücsörögj otthon szomorkodva.
2008. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
uhh, ne haragudj, félreolvastam, azt hittem lány vagy! szóval az új rucis részt kihagyhatod, de a többi jó. és a lányokat nézegesd!:)
2008. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Köszi a gyors választ.

Ha valakinek lenne még valami tanácsa azt szivesen venném.

2008. nov. 18. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen túl kell esni párszor és akkor könnyebb lesz:). Egyedül az idő oldja meg a dolgokat, lehetőleg próbáld meg magad lefoglalni és keres egy másik lányt.
2008. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, ha elhagyott, akkor nem ő volt az igazi, fiatal vagy és lesz még néhány lány az életedbe, meg fogod látni, hogy 1 év múlva ez a lány már nem is fog tetszeni és csodálkozni fogsz azon, hogy valaha járni tudtál vele. És tényleg a legjobb dolog, ha tiszteletben tartod a döntését és keresel valaki mást.
2008. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zola18 válasza:

Én is ugyanezt éltem át nemrégiben és most elmondom én mit csináltam:


1. sohasem voltam egyedül a barátok ilyenkor felbecsülhetetlen értékek!


2. Tudj nemet mondani pl: ha ő beszélni akar veled akkor pattintsd le valahogy, tereld le vmi hülye dumával (tom nehéz lesz elsőnek főleg ha nem is vagy egy bunkó paraszt ember)


3. járj el minden hétvégén szórakozni csajozni úgy sem fogsz ugyhogy azt nem írom le...


4. gondolj bele... egy olyan lányt szeretsz aki csak úgy dobott? Hát mi vagy te egy műbré aki ha kell elővesz és kihasznál? egyszerűen nem ér annyit

2009. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!