Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomal egyutt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal egyutt vagyunk mar tobb mint 2 eve es nemreg szakitott, mi lehet? Reszletek lejebb

Figyelt kérdés

A pasimal mar egyutt vagyunk tobb mint 2 eve, de most kb egy honapja szakitott azzal az okal hogy o mar nem erzi hogy szeret-e vagy csak megszokas az hogy mindig velem van. Azt is mondta hogy mar nem tetszem neki ugy mint reg, es hogy mar nem is erez ugy irantam mint reg, csak ugy egy smsben szakitott. Majd aztan 2 nap utan bocsanatot kert hogy ezt tette velem, azt mondta hogy hulye volt es stb. Mondtam hogy mar ugysincs ertelme mivel hogy mar nem tetszem neki ugy mint reg es bevalotta hogy vannak tolem jobbak is( tudom hogy vannak jobbak) de szerintem ha igazan szeret az ember valakit akkor annak csak az az egy letezik, csak o a legszebb neki, es nincs mas. Visszaterve... azt mondta hogy tetszem neki, es nem letezik mas szamara... megbocsajtottam neki de meg mindig nem erzem azt hogy szeret. Mit tegyek? Mivel teszteljem? Mivel tudnak igazan megbizonyosodni rola?

Bocsi hogy ekezetek nelkul irtam:)

Csak komoly valaszokat kerek

Koszi:)


2011. nov. 8. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna összejönni vele rögtön. Érezze azt, hogy egy kihívás visszakapni téged. Persze ezt nem húzhatod hónapokig. Pl.: ha hív, akkor ne vedd mindig fel a telefont, legyél többet a barátnőiddel. Persze ezt akkor kellett volna, amikor éppen nem voltatok együtt.
2011. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A barátod egy hülye. :D valószínüleg szeret, ha utánna felhívott, de ezt vele beszéld meg személyesen, hogy mégis mit érez most és van e értelme folytatnotok. (:
2011. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jogos amit írtál arra vonatkoztatva, hogy ha igazán szeret az ember valakit annak egy létezik, hát megcsalás jeleire nem tudom tippelni mivel ezt egy nőnek érezni-e kell. Hát meg sms-ben szakítani ilyen embereket hát azt javaslom ha ilyen papír hagyd egy ideig hadd szívódjon magába, ne vegyél tudomást róla kicsit hanyagold hátha jobb lessz neki egyéb ötletem nincs, esetleg kérdezz rá ha megbocsátanál neki mivel bizonyosodnál meg róla ,hogy nem fog többet ilyet csinálni. Én azt mondom adj egy utolsó esélyt neki még ha megsem érdemelné. Majd elválik hogy alakít..
2011. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha rakerdek akkor mindig azt mondja hogy szeret, es hiteget hogy lesz meg kozos jovonk, de en valamiert nem tudom azt erezni hogy meg mindig szeret, mikor egyutt vagyunk akkor talan erzem de maskor nem.

Nem jottem vele rogton ossze, hanem ra egy napra, es akkor fojton csak azt mondta hogy megbanta es hogy sajnaja stb.

2011. nov. 8. 20:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Megcsalni meg tudom hogy nem tenne, mivel azt nagyon utalja:)
2011. nov. 8. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok tégy amit jónak látsz ha nem érzel iránta semmit hagyd a fenébe majd eljön a te lovagod egyszer :D
2011. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi mindenkinek az edigi valaszokat:D
2011. nov. 8. 21:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Erzek, nagyon is sokat, ejjel nappal csak sirtam mikor szakitott, nem tudom nelkule elkebzelni a jovom, 2 ev utan... es sokszor gondolkoztam mar azon hogy szakitok vele, de az nekem is rossz lenne... Ezert erdekelne valami olyan modszer amivel tudhatom hogy szeret, valami amivel tenyleg tudhatom biztosan
2011. nov. 8. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor jársz a legjobban, ha befejezed minél előbb.

Persze fájdalmas, de akkor az sms-ben igazat írt.

Két év után ugyanígy jártam egy volt barátnőmmel. Szakított velem. Pedig nagyon szerettem. Sírtam is a szakítás után. De négy nap után megkeresett, hogy szeretné folytatni. A szakítás utáni négy napomm, a kezdeti sírás rívás után azzal telt, hogy stratégiát dolgoztam ki a túlélésre, és ez veszteségminimalizálás volt. Összegyűjtöttem mindent, ami csak negatív volt a kapcsolatban, és igyekeztem csak ezekre koncentrálni, olyan dolgok súrlódások, amik mellett elmentem a kapcsolatban, mert azt mondtam, ő az aki kell nekem, semmi más nem számít.

Szóval négy nap után közölte, hogy folytatni szeretné, mert rájott, hogy engem akar. Én ekkor a pár nap alatt összegyűjtött aggályaimat, és mind a nyakába zúdítottam, és mondtam, hogy felejtse el, hogy folytatjuk, úgyis ugyanez lesz megint. Aztán végül, tudva, hogy a kapcsolat alapproblémáit úgysem lehet megoldani, mert szerettem, mondtam, hogy ha még két hét múlva is így gondolja, akkor találkozzunk itt meg itt. Hát így gondolta, és utána még másfél évig együtt voltunk, akkor pedig tényleg, végleg szakítottunk.

Így utólag azt tudom mondani, ha valaki szakításig jut, annak nyomós érvei vannak, ha azonnal folytatni akarja, kizárt dolog, hogy másként gondolkozzon, csak mondjuk nem sikerült rögtön valaki más karjaiba ugrania.

Esetleg évek múltán, ha az ekkori döntését más megvilágításba helyezi egy más élethelyzet, akkor elképzelhető, hogy van értelme folytatni. De most azzal járnál a legjobban, ha búcsút tudnál inteni neki. Fájdalmas lenne, de a javadra válna. Ha esetleg benne maradsz a kapcsolatban, akkor már ne akard görcsösen, kezeld úgy, hogy ő már kilépni készül, Te is nyitvatarthatod a szemed másokra.

2011. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi hogy megosztottad velem ezt es nagyon sajnalom:(, meg at kell gondolnom :|
2011. nov. 8. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!