Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.


5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Pár napja belenéztem a messengerjébe (ő is szokta nézegetni az enyémet megjegyzem) és láttam egy régebbi beszélgetést, amiben találkozót tervezgetett egy másik sráccal. A beszélgetés idején már több mint egy hónapja velem volt. A találkozó nem jött össze, de nem rajta múlt. Mikor rákérdeztem, hogy ez mi volt, akkor azon akadt ki, hogy én beleolvastam a beszélgetésébe, tehát értelmes választ nem kaptam. De mivel 4 hónapja volt, annyira nem is érdekelt igazán.


Most ott tartunk, hogy nem találkozunk, nem veszi fel a telefont, nem ír, mert nem tudja, hogy szeret-e, mivel oda a bizalom, és szünet kell neki. Majd keres, hogy ha úgy érzi, hogy hiányzom, ha meg nem, akkor ennyi.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez nem csak egy indok a szakításra?


2019. dec. 29. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 29F, Ő 28L
2019. dec. 29. 22:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ideje új csajt keresned.
2019. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolom hogy a csaj nem megbízható. Tök mindegy hogy 4 hónapja volt, akkor már együtt voltatok.

Hidd el ugyanúgy megtenné most is vagy bármikor.

Szerintem sok energiát ne tegyél ebbe a kapcsolatba. Felesleges.

2019. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem tervez veled semmit, jobb híján vagy neki, semmi több. Lazán cserélt volna le arra a másikra vagy bárki másra aki szerint "jobb".
2019. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Később mikor a pasi írogatott neki, akkor megmondta már, hogy talált mást. De még ha el is tekintek ettől az egésztől, magát a reakcióját akkor is túlzásnak érzem.
2019. dec. 29. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor téged nem zavar, hogy más pasival találkozott volna? Ha úgy dönt, hogy mégis kellesz neki, akkor kibírod, hogy soha többet ne hozd ezt fel?
2019. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Örülj neki hogy megszabadulsz egy rib a nctól.
2019. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
a nőknél gyakran ingoványos a párakapcsolat kezdete és vége mivel több vasat tartanak a tűzben, illetve csak akkor eresztik az előző ingát ha már megfogták az újat alapokon, ez nagyon szomorú ,de gyakran megesik, örülhet az ember, ha a bevezetést a és a lezárást leszámítva a köztes időszak (ami azért sokkal-sokkal hosszabb)tisztának tekinthető :(
2019. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!