Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 2 és fél hónapja a leépítés volt, és "költségtakarékosság" (elég hülye indok ez tőlük, de a felmondási jegyzéken közös megegyezés volt), révén elküldtek a munkahelyemről, ami így már csak volt. 3 évet húztam le ott, kicsit stresszes is volt, de el voltam, bár egy kicsit örültem, 2 hétig pihentem is. Aztán elkezdtem munkát keresni. A környékünk összes olyan cégéhez beadtam az önéletrajzomat, ahol van olyan munkakör, aminek a betöltésére meg van a megfelelő szakmai képzettségem, és papírjaim, de csupán 4 helyre hívtak meg állásinterjúra, egyik sem jött be különféle okok miatt. A barátnőm időközben pipa lett, hogy nincs munkám, és nem keresek pénzt. Ő neki ilyen gondja nincs, stabil a helye a munkahelyén, nem is keress rosszul. Úgy hitte, hogy szándékosan nem akarok dolgozni, meg naplopó lettem (lehetne rá lehetőségem, mert van némi tartalékom, tehát 1 évig is meglehetnék munka nélkül), emiatt állandóan veszekedett velem, kiabált, fenyegetőzött, hogy kidob a lakásából, kitárgyalt a barátnőivel. Azt hozzáteszem, hogy a házimunkát férfi létemre átvállaltam 100%-ban, mert én itthon (vagyis az övé a ház, de értsétek jól) ültem, ha épp nem munka után kajtattam. Most nem rég lett egy lehetőség. Találkoztam egy régi ismerőssel, aki ajánlott egy munkát, szakmámnak megfelelő. Jobb fizut kapnék, akár egy százassal is többet tudnék keresni, azonban akadt egy kis bökkenő. A cég 75 km-re van a barátnőm lakásától, ami nem kis távolság. Más lenne a munkarend is, becsúszna néhány 12 órázás is, meg hétvégi melók, bár utóbbi az eddigi munkahelyeimen is megvoltak. A barátnőm ennek nem örül. Szerinte akkor reggel mennék, este jönnék. Ezt a 75 km-t autóval 1 óra alatt megjárom, azon nem múlik, és a haza út is meg lenne ugyanannyiból, sőt vonattal is mehetnék, igaz az közel kétórás út lenne. Tudom, időbeosztás szempontjából necces a dolog, de én menni akarok, és szerintem fogok is, mert érdekel a dolog. A barátnőm akaszt csak ki, mert eddig azt akarta, hogy dolgozzak, azért üvöltözött, mert épp nem találtam melót, most meg azért kiabál habzószájjal, mert jó eséllyel most már lesz.


Egyébként 25/L és 25/F.



2019. dec. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg kell találnotok a középutat.
2019. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt más gondok vannak, mint a munka....
2019. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom Pestről jár le Fehérvárra minden nap kocsival, ami kb 140 km oda-vissza. 6-kor tiplizik, hogy a dugót kikerülje, 4-kor lép le onnan, kb fél 6-ra ér haza. Megcsinálható, de baromi fáradt ő is azért.
2019. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a munka, vállald el. Nem ér sokat a barátnőd ilyen viselkedéssel. Ilyen nő miatt ne veszíts el egy jó állást.
2019. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Figyelj a munka fontos, a barátnőd értse meg, nálam a munka mindig muszáj dolog volt, kell az élethez. Ez kb olyan mintha megkérnéd a bnődet mondjon fel, mert bem tetszik ahol dolgozik, szerinted felmondana, á dehogy. Ha van kapcsolatod ha nem akkor is kell hogy.legyen munkád,és valaki 200km is utazik naponta h dolgozhasson. A te eseted nem is lenne vészes, én elvállalnám.
2019. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal foglalkozz hogy az a 75km megérje anyagilag is. Azért ne vállald el hogy csak dolgozhass !
2019. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, kedvedet leled a munkában vállald el. A barátnőd meg ne hisztizzen, viszont keressetek olyan megoldást, ami mindkettőtöknek jó
2019. dec. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!