Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Orvosira járok, ez a legneheze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosira járok, ez a legnehezebb év, a barátom (30, jogász) felhántorgatta nekem hogy sokat tanulok. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azt mondta ha nekem ennyire szenvedés a tanulás, akkor miért nem hagyo ott az orvosit. Felhántorgatta hogy hajnalban kelek hogy tanuljak az helyett hogy odabújnék hozzá, meg hogy mindig szresszelek. Meg hogy érdekes hogy xy barátnőm mennyire le tudja szarni az egészet (ő csak most elsős és tippelem hogy fogja befejezni...), meg hogy nekem mindig a suli volt a legfontosabb.

Én ezt az álmom SOHA nem adom fel. Ezt neki is megmondtam. Már átbeszéltük a dolgokat, de mégis bennem van a félsz hogy otthagy, alig tudok vele lenni most így vizsgák előtt, és még hosszú lesz a vizsgaidőszak... de én nagyon igyekszem és szeretem őt, amikor nem tanulok akkor mindig vele vagyok...



2019. dec. 3. 13:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az orvosi nehéz. Kérdezd meg legközelebb, hogy ha félrekezelné egy orvos, aki ellógta a tanulást, és neki abból egészségügyi kára keletkezne, mit csinálna.
2019. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Majd keres valakit aki kevésbé karrier orientált.
2019. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Csakis elonyodre valna, ha otthagynad a pöc-sbe.
2019. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy pöc..fej a barátod. Támogatnia kellene, főleg hogy ő is egyetemen tanult, gondolhatja hogy, komoly vizsgákra felkészülni nem egyszerű feladat.

Ha ez ekkoda gond neki, jó hogy időben kiderült.

2019. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

Mit vár egy büfészakká silányult képzésben részt vevő "JOGÁSZ" férfi(?)-től?


Xard le a palid és cseréld le, ha megteheted!


Te orvosként BÁRHOVÁ mehetsz majd a világban, a palid meg a mucsajalsói porfészekben pecsétel marha adás - vételi papírokat, 200-ért havonta.

2019. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy igazi barom.

Tudod, milyen egy igazi barát? Olyan, aki a társad is, és ezáltal támogat a céljaid elérésében. Akinek legalább annyira fontosak a te céljaid, mint a sajátjai. Nem ám az, aki lenézi az életcélodat, meg csak hátráltat.

Bocs, de nem attól kellene félned, hogy otthagy-e, hanem neked kéne ezt a barmot otthagynod.

2019. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Soha ne add fel az álmod. A pasid csak irigy és le akar húzni, hogy többre viszed nála.
2019. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes a pasid,direkt pasit írtam, úgy látom neki jó ahogy van,gondolom milyen jogász lehet.

Ne hagyd magad,én kidobnám ha a párom csak egyszer is beszólna mi nem tetszik neki.


Ott az ajtó lehet menni.

2019. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Én is orvostanhallgató vagyok, ugyan nincs párom, de ha lenne, akkor addig a pillanatig lenne, ameddig megpróbálna lebeszélni a tanulásról.

Persze nem ismerlek, úgyhogy ha úgy érzed, hogy nem rád vonatkozik, amit írni fogok, akkor max ignorálod, de a leírásod erősen hisztérikus stílusa alapján azt tudom tanácsolni, hogy a tanulás miatti stresszt ne a szeretteiden vezesd le, mert tapasztalatból mondom, hogy aki nem járt orvosira, az nem érti. Tudom, hogy jól esik néha panaszkodni, de ezt inkább az egyetemi barátaiddal, ismerőseiddel tedd meg, mert én is beleestem már abba a hibába, hogy a családtagjaimnak, máshonnan való barátaimnak siránkoztam és egyrészt nekik is teher volt, másrészt pedig nekem is csak olaj volt a tűzre, hogy ők a saját tapasztalataik alapján elintézték annyival, hogy "ne hisztizz már", "majd felveszed következő félévben, ha nem sikerül", stb...

2019. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

30 éves pasi már komolyabban tervez, elhiszem hogy nincs kedve iskolásokhoz asszisztálni.

Bocs, de ez a tapasutalatom a pasikkal.

2019. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!