Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatná ezt bárki tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatná ezt bárki tovább?

Figyelt kérdés
Már volt egy hasonló kérdésem, akkor elég részletesen kifejtettem. Feleségemmel 3 éve vagyunk együtt. Az eleje óta voltak problémák, de úgy gondoltam majd megoldódik. Hát nem így történt. Minden veszekedésnél hitegettem magam hogy még egy ilyen nem lesz holott már eljutottunk vagy az 50. ilyen veszekedéshez. Egyszerűen mintha egy gyerekkel lennék együtt, mióta együtt vagyunk soha nem volta veszekedés, csak balhé ami abból állt hogy tör, zúz, elviszi a cuccait és elmegy. Ráadásul egyre durvább, már nekem esik, ütöget stb. Semmi tárgyi emlékünk nincs mert mindent összetört már, amiket vettem neki évfordulóra összetörte, közös képeinket összetörte és mindent mást amit volt. Leállítani ilyenkor nem lehet, ha hozzá se szólok is csinálja tovább. Sajnos az előző esetnél rendőrt kellett hívnom mert képtelen volt leállni és attól féltem hogy már tényleg addig fokozza hogy egy hatalmas pofont kap. Szex szinte nincs is köztünk, beszélni semmiről nem beszélünk, próbálok minél többet eljárni hogy ne legyek vele egy légtérbe. Megbeszélni vele lehetetlen, az összes barátom akiknek elmeséltem már nem tudja minek vagyok még vele de én mindig húzom a végsőkig de lassan be kell látnom hogy felesleges. Minden balhé a semmiből indul tőle, ha elvonulok az egyik szobába ő akkor is jön utánam és töri szét a képeket, poharakat. Az elmúlt fél év annyira leszívott engem agyilag hogy mintha még egy egyetemi korszakot lehúztam volna de még az is jobb lett volna ennél. Van valaki aki még próbálna várni hogy hátha ez majd megszűnik valami csoda folytán vagy tényleg csak az időmet pocsékolom azzal hogy a "csodára" várok?
2019. dec. 30. 01:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%
Szabadulj meg tőle, amíg az egyik ilyen dühroham odáig nem fajul, hogy beléd állítja a kést.
2019. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
És te képes voltál egy ilyen nőt elvenni? Igen, a csodára vársz.
2019. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám, ugyanis a leírásod alapján nincs mit folytatni. A párkapcsolatod nem létezik. El kell válnod, ez nem élet, ami neked most van. A feleséged beteg, de nem a te dolgod kikezelni.
2019. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!