Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal? Rühellem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Rühellem a bátyámat amiatt ahogy bánik a barátnőjével!?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 éve vannak együtt, én mindössze 3 hónapja ismerem a csajt mert külföldön voltam és sokáig nem is jártam otthon. A bátyám meg félig meddig otthon lakik, igaz van lakása ugyanabban a városban de sokat van otthon is és elhozza a barátnőjét is. Aki nagyon nagyon szép csaj, ismerem is látásból de amennyire megismertem nagyon kedves jólelkű lány is. Tudom, hogy tabu, nem lenne gond, sose volt ebből baj. Viszont tudom, hogy bátyám milyen és úgy megkedveltem a lányt meg sajnálom is. Nem ezt érdemli, pedig mondtam már tesómnak, hogy meg kéne becsülnie mert még egy ilyen lányt nem kap. Tényleg csupa jószándék, kicsit naiv, aranyos gondoskodó humoros természetű, házias, tehát mindenki ilyen lányról álmodik. És a hab a tortán, hogy milyen szép, és nem nagyképű mégsem.


Aztán tök sokat veszekszik vele, beszólogat neki, látszik, hogy lenézi abból ahogy kezeli. Ez még “oké” sokan ilyenek de tesóm találkozgat egy régi “ismerősével” aki egy nagykepű dagadt rosszindulatú csaj akit viszont ki nem állhatok, ő valamiért imádja azt a nőt és szemrebbenés nélkül mesélte is nekünk (én plusz haverok), hogy dugnak most is.

Az a lány meg sejti, és múltkor mikor itt volt szólni sem szólt nagyon, csak nézett ki a fejéből. Biztos balhéznak sokat nemtudom. Régen is ezt csinálta a lányokkal, mindenkit megcsalt, sosem vett komolyan senkit, szerintem sosem volt szerelmes. Nem zavart eddig, de a lány jobbat érdemel. Annyira felb@ssz, hogy még egy ilyen főnyereményt sem becsül meg, hogy lehet valaki ekkora gyökér? Legszívesebben szarrá verném. Természetesen vonzódom a lányhoz, de ez nyilvánvaló. Elengedtem már, mert így úgysem lehet már semmi, hogy az öccse vagyok az exének. A lányoknál ez kizáró ok, bár tudom, hogy tetszem azért neki. Egyszer poénból mondta, hogy rosszul választott merthogy én helyesebb vagyok, sportosabb meg magasabb es még főzni is tudok, nyilván ez poén volt akkor még de amúgy tényleg így van. Sokszor mellém ül, beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk, nyilván korban is összeillenénk ez van. Látom rajta tényleg, hogy szimpatizál velem de nem tesz semmit, rendes lány. Nem akarom felszedni főleg nem “elszedni” de nagyon stresszel ez a helyzet. Bátyámra már re se akarok nézni, mi is csak osztjuk egymást, mondjuk ez régen is így volt. A lány meg felzaklat, egyrészt beleestem másrészt nem bírom az ilyen igazságtalanságot, hogy valakit így szivatnak, kihasználnak amikor annyira ritka az ilyen típusú ember. Most egy ideig itthon lakom szóval nem tudok kimaradni részben belőle, ez nem opció. Mit kezdjek magamnal?


2017. dec. 10. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Régóta ismeri a csaj a tesód? Ha igen bizony tudhatja milyen, de ez tényleg nem fer amit művel vele. Tesód meg nyilván úgy van vele te sem, meg a haverok sem mondanak úgysem semmit neki.

Sajnálom,hogy ilyen.

De ha nagyon nem bírod ezt elviselni tudasd a csajjal,ha máshogy nem megy úgy hogy ne tudja te vagy...

2017. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből csak maga a lány tud kilépni, senki más. Sajnos.


22/N

2017. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Én a saját testvéremmel olyan bizalmi viszonyban vagyok, hogy abszolút vicc nélkül mondom nektek:

Ha most felhívna engem, hogy "Szia! Itt egy hulla, kérlek segíts elásni.", akkor csak azt az egy dolgot kérdezném, hogy hová menjek. (Nem vagyunk bűnözők, meg semmi ilyesmi; értelmiségiek vagyunk mi is, család is; szabálysértésem nem volt még.)


Sajnálom hogy egyeseknek ilyen szar emberi kapcsolatai vannak a közeli családtagjaikkal (pláne testvérrel), mint neked.


Pina miatt meg aztán abszolút fogom a fejem az összeveszéstől. Ő alfa, te meg fehér lovag típusú vagy. Nem értem miért nem bírjátok elfogadni egymást. Ő is szokott téged piszkálni, hogy milyen ember vagy?

2017. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Ez a csaj sehol nem lesz neked/neki 10 vagy 50 év múlva. De a tesód akkor is a tesód lesz.
2017. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen testvériség szeretet jeligés kommenteket. Tudom, hogy a legtöbb ember milyen viszonyba van a testvérével, mindig is irigyeltem ezt. Amióta az eszemet tudom mi rosszba vagyunk, csak hol kevésbé hol jobban. Mindig cseszegetett már egészen kicsi korom óta, szüleim szerint féltékeny volt rám. Azt hogy még mindig az-e nemtudom de sosem számíthattam rá szóval kíméljétek meg magatokat a további “hát de 50 év múlva is ott lesz a tesód” kommenteket mert sosem volt “itt”. Testvér helyett nekem riválisom volt mindig is, úgy hogy sokáig csak békülni akartam aztán rájottem nem lehet :)
2017. dec. 10. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálom hogy ilyen a viszonyotok. Szmájli nélkül.
2017. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ezt így egy az egyben mond meg a tesóddal és beszéljétek meg. Egyrészt hogy így ne bánjon senkivel, másrészt hogy megkedvelted a lányt. A csaj miatt ne aggódj, ha szakít a bátyád és szingli lesz egy idő után ha tényleg szimpatikus vagy sosem lehet tudni, lehet összejöttök elvégre a tesód nem szerelmes belé legalábbis a viselkedése alapján biztos nem. Tesóddal kéne beszélni, én ezt tenném.
2017. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom hogy ha ilyen gerinctelen egy rendes csajjal akibe te ráadásul beleszerettél akkor én a helyedben a sarkamra álnék és boritanám a bilit nyiltan.

Ha úgysem vagytok jó viszonyban nem mindegy?

A lányt megkímélheted ha nem is tudsz vele összejönni ami nem kizárt akkor is megszabadítod a bunócska tesódtól és nem húz le mellette éveket értelmetlenül és nem töri össze teljesen.


Kötelességed szólni neki ha direktbe nem mered akkor egy csináld indirekt de tudnia kell hogy csalja a tesód.


Különösen igaz ez annak tudatában hogy megszeretted a lányt. Tedd meg érte..



F30

2017. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Szóval ilyen sztorikból születnek a valóságban a testvérgyilkosságok. (Hogy ki öl meg kit, azt még nem tudni.)
2017. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végül mit csináltál?
2018. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!