Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szakítás a megpldás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szakítás a megpldás, ha a párom életmódja (és az ehhez való alkalmazkodás kényszere) miatt nem tudom úgy élni az életem, ahogy valójában szeretném?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha csak te alkalmazkodsz, ő meg nem, akkor sajnos igen.

Én pl. szakítottam már azért, mert rájöttem, hogy az éjszaka dolgozós életmódommal kicsinálom a páromat.

2017. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egoista.
2017. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ő élheti úgy az életét ahogy akarja, te meg nem, akkor alighanem igen. Hosszú távon, ez csak konfliktusokhoz vezethet.
2017. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyenlőre próbálj meg akármit, majd csak utánuk a legutolsó lehetőséget.

Én is előbb kommunikálni szoktam, és együtt működni.

2017. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen életmódról van szó. Ha mondjuk a párod megrögzött vidéki, leköltöztetett egy tanyára és az állatok mellett kéne dolgoznod meg gyereket nevelned, te meg pesti diplomásként visszavágysz az irodába akkor igen. Valószínűleg nincs jövőtök. De ha csak az a baj hogy ő eljérogatna otthonról te meg nem mennél sehova, vagy ő vega te meg nem, akkor biztos lehet kompromisszumot kötni.
2017. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!