Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a rossz, ha a barátnőm nem akar a házasság előtt szeretkezni és én ezt nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés

Eddig egy kapcsolatom volt, az 4,5 évig tartott és minden a maga medrében zajlott, és a szex is remek volt. Azért lett vége, mert abba a hitbe ringattam magam, hogy a szerelem elég ahhoz, hogy minden működjön. Utána 2 évig nem volt, majd megismerkedtem a jelenlegi barátnőmmel. Nagyon más, mint az exem, makacs, csökönyös, kissé zárkózott és én vagyok az első férfi az életében ezért értelemszerűen nem sietettem semmit. Februárban volt az első évfordulónk, és igazából csak az elmúlt pár hónapban kezdtünk el intimen közeledni egymáshoz. Húsvétkor dobta be a bombát: úgy érzi, hogy inkább várna a házasságig.

Orvosira jár, ami még legalább 5 év, addig ez biztosan nem következne be. És persze az sem biztos, hogy ő az igazi. Nem hittem volna, hogy valaha erre kényszerülök, de úgy érzem, nem tudnék úgy boldog lenni, ha állandó önsanyargatásban kéne élnem.



2016. ápr. 2. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd ott.Majdfigyeld meg,hogy a következő pasijának odaadja magát házasság előtt is,mert tanul az esetből.Bár az neked rosszul fog esni.

A másik dolog meg,hogy a szex a szerelemhez tartozik.El sem tudnám képzelni enélkül a szerelmet.

2016. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 vakondka ***** válasza:
98%

A legegyszerűbb megoldás, hogy mondd el neki amit gondolsz, hiszen jól megfogalmaztad a lényeget: "úgy érzem, nem tudnék úgy boldog lenni, ha állandó önsanyargatásban kéne élnem."

Ha okos, értelmes lány és szeret téged, akkor elgondolkodik rajta és nem lesz akadája a szexnek.

Mindenképpen beszélj vele erről, hiszen lehet az is hogy van még valami a háttérben amit nem tudsz.

2016. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Milyen évforduló? o.O Ez nem kapcsolat... egy barátot többször fogdosnék, mint te a barátnődet, vagy ő téged, ha ezidáig nem sikerült benedvesednie annyira hogy kifeküdjön eléd mint egy tüzelő kutya. Jó, kicsit erős volt a hasonlat :D
2016. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Hat en no letemre biztos hogy otthagynam. Nem is ertem, hogyan gondolta... hogy majd meg 6-7 evig szex nelkul fogtok elni es aztan majd akkor derul ki kozel egy evtized utan, hogy a leanyzo az agyban is olyan mint az eletben? Zarkozott, csokonyos es makacs? Nagyon jol hangzik tenyleg.
2016. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Beszélgessetek erről, kinek mit jelent a szex. Teljesen érthető a te álláspontod, és ha nem juttok kompromisszumra, talán jobb is, ha tovább lépsz. Viszont soha nem tudhatod, mi az oka annak, hogy így áll a szexhez, mitől fél vajon? Érdemes lenne őszintén beszélgetnek a szexualitásról.
2016. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Még ha rá is vennéd a szexre,elgondolkodtató,hogy ő saját magától nem kíván annyira,hogy együtt legyetek.Aki kitalál ilyet,hogy csak házasság után lesz szex,annak a szexualitás később sem lesz fontos.Tehát ilyen téren nem illetek össze.Hasonló igényű párt kell keresni.
2016. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 VirágésBence ***** válasza:
70%
Én a helyedben szakítanék, ez olyan, mint a zsákba macska, egy jó párkapcsolathoz kell a jó szex, és mi van, ha házasság után lefeküdnétek és kiderülne, hogy nagyon nem passzoltok?
2016. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek az 5-ös válaszadóval.

Meg kéne beszélnetek. Ne hagyd annyiban, mert szerintem ennek oka van. Félhet valamitől, vagy valami más lehet a háttérben, de lehet, hogy egy ilyen beszélgetés eljuttatna titeket addig, hogy megnyugodjon és lehet, hogy a szexhez is közelebb kerülnétek. :)

19/L

2016. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

már az is hatalmas görénység,hogy 1 év után mondta ezt el.. jó, nem mondom,hogy első randin nyisson ezzel. de pár hét járás után illett volna elmondania,hogy mire számíthatsz! de nem, ő 1 év után mondta el..

szerintem hagyd a fenébe. majd rájön, hogy az elképzelése nem igen állja meg a helyét a 21. században.

egy kapcsolat része igenis a szex.. ő sem gondolja komolyan, hogy 6-7 évig együtt lesztek úgy, hogy csak csókolóztatok..aztán zsákba macskára elveszed..

ha nem járna egyetemre,hanem már dolgozna, azt mondom oké, hiszen már aktuális lehet a házasság is.

na de még jó sok év van hátra neki a suliból, addig nincs értelme házasodni sem.

meg mondom, szerintem úgy nem is érdemes,hogy nem voltál még a másikkal.. mert ugyanúgy fontos,hogy összeilljetek intim téren is.. szét tudja bombázni a házasságot,hogyha nem jó a szex.

2016. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene tudni, hogy mi az oka az ő hozzáállásának? Vallásos? Szülői nyomás? Fél a szexualitástól?

Ha meggyőződésből várna, nincs azzal semmi gond - azt leszámítva persze, hogy ezt nem egy év után kellene közölnie veled. Nem leszel rossz, ha ezért ott hagyod, biztosan talál ő is olyan srácot, akinek hasonló a vallási/lelkiismereti/akármilyen meggyőződése.

Ha más oka van rá, fél tőled vagy a dologtól, akkor nem feltétlenül jelenti azt, hogy szakítás kell legyen a dolog vége. Érdemes lenne egy komoly beszélgetés a témáról. Nem vagy köteles sanyargatni magad, ahogy fogalmaztál, de természetesen ő sem köteles lefeküdni veled, ha ő ezt így nem akarja. De ez esetben nem egymás mellett van a helyetek, és ezt érdemes minél hamarabb tisztázni.

(Ha csak az bukik ki a dologból, hogy neki várnia kell még, akkor természetesen rajtad, rajtatok múlik a dolog, hogy meddig tudsz várni rá, és ő mennyire tudja megtanulni elengedni magát, de ez megint más téma.)

2016. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!