Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El Bandy effektus?

Figyelt kérdés

6 ève vagyok párommal remek társ.

Viszont van egy problèmám a kapcsolatunkban ami felemèszt.

Kezdetben mikor megisnertem a párom viszonylag szèp volt szexi ès üde.

"Ez sajnos elmúlt az èvek alatt megváltozott.

Tovább tetèzi a dolgot az ,hogy nagyon leadta elhanyagolta magát ès a nőiessègèt.

Elvárná a szexet èn viszont kerülöm a helyzetet ahogy csak lehet. "Persze ez újabb vitákat konfliktusokat szül. Ördögi kör ez...


Pár ève mèg kompenzálta párom magát szèp szexi ruhákkal sminkel ès egy kívánatos nőt ismertem meg benne.

Aztán kèsőbb már úgy kellett noszogatni hogy nincs e kedve felvenni ezt meg ezt a ruhát ès egy kicsit rendbeszedni magát.

Mára ez odáig fajult hogy ül a szobába lyukas mackógatyában ès nèzi a tèvèt meg kötöget.

Semmi szexi nincs benne ami megmozgatná a fantáziám ráadásul borzalmas alakja van.

Èn fèrfi lètemre sokkal jobban tartom magam mint párom holott idősebb vagyok nálla 5 èvvel.


Nem tudom mi erre a megoldás... ?


Ha szólok neki hogy ez így nem jó akkor puffog 3 napig hogy ő (párom) nem fog nekem udvarolni.

Ès ez megy minden nap.



2020. jan. 1. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
te meg tűröd és nem hagyod ott
2020. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Al
2020. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Ő nem lehet normális ha arra a kérésre hogy öltözzön kívánatosabban három napig puffog. Ennyit igazán megtehetne ha azt akarja hogy a kapcsolat működjön. Gondolom ő is elvár tőled dolgokat, persze ha te puffognál, megnézném mekkora veszekedést csinálna belőle...


Sajnos néhány emberre jellemző hogy elengedi magát ahogy halad előre a kapcsolat. Ez olyan mint a meme amin azt látod hogy "állásinterjún vs. két hete a melóban". De meg kell értenie hogy tennie kell érte hogy továbbra is kívánatosnak tartsd.

2020. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ott a pont..

Emberileg jó ès lehet rá számítani ,sokmindenen átmentünk már.azèrt ez se semi..

Szóval társnak barátnak tökèletes de szex terèn...0 vagy -2

(Ès az a legidegesitőb nem èrti ,mièrt nem akarok vele szexelni)

Már párszor vita utan majdnem összepakoltam ès elhúztam de attól fèlek egyedül maradok ès szólnom se lenne kihez. (Barátaim mind külföldön èlnek)


Ezt sajnálnám a kapcsolatukba ès azt a sok èvet,ezèrt adok mèg egy esèlyt a dolognak.

Okè hogy eldobó világba èlünk ,de vannak dolgok samiket megèri rendbe hozni.

2020. jan. 1. 15:08
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ja van mèg egy oltári nagy problèma. Mikor magamhoz tèrtek ès szètnèzem a lakásban rájövök mindent felesbe fizettünk de semmi se az enyèm.

Azaz mit vinnèk magammal?? (Semmit)

"Továbbá az rontja a helyzetem hogy közös kis vállalkozásban dolgozom az asszonnyal. Mèg az ócska 20 èves autóm sem az èn nevemen van.


"Viszont most szilveszterkor otthon ültem bennem volt a mehetnèk ,persze asszony sehová se akart menni ,, így inkább nèztem 2020kor a borzalmas tv műsorokat mint egy nyugdíhjjas mert hát egyedül meg ha elindulok sbból balhè lesz csak. (Ès rosz kedvel meg pont semmi èrtele nem lett volna elnidulni szórakozni.

(Olyan ez mint valami lelki börtön)

2020. jan. 1. 15:26
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

"Ha szólok neki hogy ez így nem jó akkor puffog 3 napig hogy ő (párom) nem fog nekem udvarolni."


És te erre a puffogására mit és hogyan reagálsz?

2020. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hova tudnál menni?A lakás kinek a nevén van?
2020. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos néhány emberre jellemző hogy elengedi magát ahogy halad előre a kapcsolat.


Szinte majdnem mindre, csak hogy korrigáljalak.

2020. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy te vagy a sztoriban El Bundy?

Oka van, ha egy kapcsolatban egy nő kivirul, és annak is, ha elhagyja magát és nem akar tetszeni.

Nem akarsz szexelni, nem udvarolsz, csak cseszegeted a külsejével. Közben kihasználod, mert már csak az anyagi kényelem és a lakhatás tart mellette.

Tudja, hogy úgyse hagyod el, mert nincs hova menned, de azt is, hogy csak ezért vagy vele, de nem szereted.


Mit is nyújtasz TE? Miért cserébe várod el a csinibabát?

Vidd el vásárolni, vegyél neki szexi cuccokat, hívd el menjetek együtt edzeni, vegyél neki uszoda bérletet, vidd fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz!

Akinek x év után is csittifitti kis felesége van, az ezeket nem sajnálja. Szépnek lenni sokba kerül!

Ellenkező esetben meg örülj, hogy van hol lakni, és nyald ki rendesen.

🍦🍭🍑😋

2020. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

"Ja van mèg egy oltári nagy problèma. Mikor magamhoz tèrtek ès szètnèzem a lakásban rájövök mindent felesbe fizettünk de semmi se az enyèm.


Azaz mit vinnèk magammal?? (Semmit)


"Továbbá az rontja a helyzetem hogy közös kis vállalkozásban dolgozom az asszonnyal. Mèg az ócska 20 èves autóm sem az èn nevemen van.


Atyaég, soha nem tudnék úgy nővel lenni h nincs saját lakásom, autóm

2020. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!