Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Pár napja kicsit összekaptunk, és szakított velem, és én is jobbnak láttam akkor, hogy vége legyen. Utána megkerestem, hogy tényleg komolyan gondolja-e, mert akkor láttam rajta, hogy ő is csak ideges. Azt mondta most nem érzi úgy, hogy ez működhet és pár napig ne keressem. Előfordulhat, hogy csak le akar nyugodni, vagy ez már biztosan a vég?

Voltatok hasonló helyzetben már?

Köszi :)



2020. jan. 1. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük, meg nem mondjuk.
2020. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem zárkózott el attól, hogy keressem, így arra következtettem, hogy talán lát még esélyt. A kérdésem is erre vonatkozott inkább.
2020. jan. 1. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha én valakivel együtt akarok lenni azt el tudom dönteni egy perc alatt is de 1 nap alatt biztosan, ha napokig húznám akkor már sz**art sem akarnék tőle.


Ha valakivel együtt szeretnénk lenni, akkor vele is leszünk és nem gondolkodunk napokig.

2020. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Pár nap lehet, h jót fog tenni. Mi is szüneteltünk a pasimmal 1 hónapot (részemről csak munka, semmi eljárkálás, még a barátaimmal sem beszéltem).

Aztán megkeresett, h beszéljünk, végül szakítottunk.


Nem feltétlenül a világ vége, ha időt kér, csak az a lényeg, hogy megbeszéljétek és eldöntsétek, hogyan tovább: külön vagy együtt.

2020. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!