Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz eselyem ha az idosebb ferfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

22 eves lany vagyok es a korosztalyom nagy %-a egyszeruen (szamomra) nem ferfias. Nagyon sok velem egykoru vagy 3-4 evvel idosebb "ferfi" konkretan fiatalabbnak tunik nalam vagy egyszeruen fuggetlen tolem, hogy mellettem mennyinek nez ki, akkor is tizenevesnek nezki az illeto. Pedig en nem vagyok ez a kimondottan noies no. Engem 90%-ban fiatalabbnak neznek. Altalaban kulsore 17-18nak. Nem nagyon sminkelem magam, es babapopsi az arcom stb. Nem vagyok tokeletes, de tenyleg a nalam idosebb ferfiak tetszenek. Altalaban a 30+ egeszen 50-ig. Ezt most komolyan mondom. Ott kezdodnek a szamomra ferfias ferfiak. De nekem eselyem sincs egy 28-30as ferfinal (nem hogy meg ennel is idosebbnel) pedig ha most csak a kulsore fokuszalok akkor tenyleg nekem fontos pl a borosta, a karokon,labakon alap legyen a szor es a melkason szerintem szexi. Az atlagos vagy izmos,enyhen izmos alkat tetszik. Szeles vallak, magas stb. Meg nem ismerkedtem nalam 4 evnel idosebb emberrel. Pedig ami azt illeti, talan az "idosebb" korosztallyal lehet jobban kijonnek ahogy sokan masok. Szerintetek baj,hogy igy erzek ezzel kapcsolatosan, ugy erzem sosem lesz igy senkim, mert nem kellenek egy nalam "idosebb" ferfinak. Pedig alapvetoen a korkul nalam nem szamitana. De ez csak az a nezo pontom sajnos.


L


2019. nov. 18. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, amíg a Gyakorin sipítozol, a helyett, hogy keresnél egy ÉRETT FÉRFIT, és rommá keféltetnéd magad vele!
2019. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne akadna még neked olyan férfi, amilyen után vágyódsz? Fiatal vagy, van idő. Persze - dolgozni is kell rajta, hogy legyen.
2019. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak ugy gondolom,hogy nem akarna tolem senki komolyat, mert fiatalabb vagyok nala tobb evvel. Akar 10-15.
2019. nov. 18. 21:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg eleve hol talalnek ilyen ferfiakat?
2019. nov. 18. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel.Nagyon jól látod a dolgokat.Nagyot változott a világ.A mai 20 as generáció (sőt 30--as)MÉG AZZAL VAN ELFOGLALVA,HOGY MILYEN MENŐ TELEFONJA LEGYEN(TISZTELET A KÍVÉTELNEK)Nincs jövőképük,mert nehéznek,szinte lehetetlennek tünik.Pedig csak le kell győzni a nehézségeket.Nem akarnak felelősséget vállalni,kötötségeket,stb.

Teljesen normális,hogy a saját értékrendedet keresed a párodban is.Ha ezt nálad idősebb férfiaknál találod meg,tedd azt.

2019. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát most kapsz egy csomó privit de szegények nem tudják hogy lehet hogy külföldön vagy ezzel a billentyűzettel.
2019. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Az idősebb férfiak nagy része fiatal nőt akar maga mellé, szóval rengeteg esélyed van.
2019. nov. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem van esélyed szívem! Írj rám bátran. Hátha sikerül megismerni egymást.

37F

2019. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismekedjél, mondjuk az idősebb férfiak akik kijelentik hogy nekik maguknál sokkal fiatalabb kell csak, azonak nagy része olyan is. Akkor se kellettek volna sose ha utánam dobják.
2019. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb írtam:Megértem.

Van viszont pár dolog amire szinte minden esetben számítanod kell egy "érettebb"pasi esetén:

Van már háza,kocsija,egzisztenciája,stb.

Gyereket már tutti nem akar(nagy esély van rá,hogy már van is néhány)

A kapcsolatban az ő szava lessz a döntő.

Ha nem is mondja,de lessz bizalmatlanság,féltékenység is.

És még egy fontos momentum: Sajnos az ídő műlásával a férfiak teljesítménye csökken-amikor a tiéd pont növekszik.

(45 F)

2019. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!