Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú idő után egymásé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után egymásé lehetnénk, de megijedtem?

Figyelt kérdés

A sztori hosszú és bonyolult.


Kb egy éve megismerkedtem valakivel, akivel az első pillanattól szerelem volt első látásra. Elvileg neki is. Csodálatosan teltek az úgymond ismerkedős hónapok, mígnem fordulhatott volna komolyabbra a dolog kiderült, hogy neki végig barátnője volt...

Filmszakadás, veszekedések, el lettem tiltva tőle (igen, én az asszony által).

3 hét után újra megkeresett és újra elkezdtünk beszélgetni, de szigorúan titokban. Ez így is ment fél évet, találkoztunk, a kapcsolatunk megjavult úgyahogy.

Ez így is ment mostanáig, azaz olyan fél évig. Bejelentette hogy szakított a nővel, és most már velem szeretne lenni. Kész a kapcsolatra, az előzővel sok mindenben nem passzoltak. Pontosítanék, vele szakított a nő.

Együtt élnek, együtt van mindenük. A nő szerint én vagyok az egyik ok amiért ők szakítottak.. A srác szerint nincsen semmi baj, én viszont érzem hogy nagyon is van. A szerelem és sóvárgás kb eddig a pillanatig tartott, ami miatt ő most fel van háborodva, hogy tán jobban tetszett nekem amíg nője volt? Ez nem olyan egyszerű... fél évig mintha egy pincébe lettem volna bezárva, féltem az utcán, rettegtem rá írni mert nem lehetett akármikor. Nem volt egyértelmű eddig sem mit akar tőlem, mikor rákérdeztem azt mondta hogy nem szerető vagyok. Majd eljön a mi időnk és együtt lehetünk.

Most ott tartok hogy egyik pillanatban akarnám, a másikban pedig nem, és azt várnám hogy hagyjon. Teljesen tönkre mentem ebben mostanta, nyugtatókon vagyok napok óta.


Bánom már hogy belementem ebbe a játékba, rettenetesen... most vár hogy mi van, ha lenne is valami akkor azzal jön hogy ki kell hevernie a szakítást, vagy a nő még zokog utána. Aztán határozottan közli hogy kész a kapcsolatra.

Velem akart lenni szilveszterkor, akkor délután hívott és mondta hogy itt lenne nálam. Nem akartam bele menni mert nem tudtam mi lesz a következmény, hogy esetleg a nő mit tenne itt, vagy bármi. Féltem és sírtam, míg ő dühösen kiabált hogy ezt ő nem érti, végre együtt lehetnénk én meg lerázom.


Tudom zavaros a sztori, de minden rendes tanácsot elfogadok!


27/L



2020. jan. 2. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyenben voltam benne.Mire engem választott már nem kellett,és ki volt akadva hogy pedig miattam hagyta ott a nőt,aztán közben a nő dobta :) csak próbálta rám kenni.Bennem is megszakadt valami,ami már nem volt visszahozható.Ez ilyen,el kell fogadni,ne maradj együtt ilyen emberrel.
2020. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is érzed, mekkora patkánnyal van dolgod. Mindent elárul róla az, ahogy a nőjével bánt. Veled is így fog. Nem csak pizza lesz, meg szex, meg hahota.
2020. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Update


Elhajtottam.

A szakításuk csak épp pillanatnyi volt, már egymás mellett hemperegnek megint.

Az volt az indok hogy egy házban laknak, nem tudnak szétköltözni de még a jövőben sem. Plusz akkor az a nő az atyaúristen neki, hiába hogy a kapcsolatuk egy rakás sz.r .

Találkoztunk de már hűvös és elutasító volt. Ja de meg van neki mondva otthonról hogy tiltson engem, ne mérgezzem tovább őket.


Erre már nincsenek szavak...

2020. jan. 6. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!