Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnénk türelmesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnénk türelmesebbek egymással?

Figyelt kérdés

Nyilván elhatározás kérdése,de mostanában szinte minden nap veszekszünk és megsértődünk de sosem haragszunk sokáig egymásra.Néha az van bennem,hogy én nem szeretem eléggé..pedig ez nem így van ...a sok veszekedés csinálhat ilyet,hogy úgy érzed nem szereted annyira ? DE ha belegondolsz milyen lenne nélküle akkor rettenetesen érzed magad!


3 éve vagyunk együtt..nagy az összhang és a szerelem,de most vagyunk végzősök így nagy a stressz..


Mindketten 18 évesek vagyunk.


Köszönöm a segítséget előre is!


2016. nov. 5. 19:49
 1/3 A kérdező kommentje:
kicsit kusza lett,csak nagyon félek és nagyon össze vagyok zavarodva :(
2016. nov. 5. 19:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokan szokták ezt érezni veszekedés közben. Mindíg mikor érzed hogy veszekedés lesz akkor szánoljatok el tízig és próbáljatok higgadtan beszélni. Ha nem megy akkor ne beszélhetek amég nem nyugodtatok le.
2016. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod :)
2016. nov. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!