Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek születése után ellaposo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek születése után ellaposodó kapcsolatot helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
2 éves gyerek, én itthon vagyok vele, párom dolgozik. 5 éve vagyunk együtt. Már sosincs csók, ölelés. Szex van heti 1x de az is csak hogy mégis legyen. Van rajtam plussz 10 kiló amire most rászántam magam, hogy leadjam már egy hónap alatt le is ment 3 kiló. Ezt sokszor mondta, hogy sokat híztam. Már nincsennek közös programok, látszik nincs kedve hozzám. Mit tehetnék még, hogy újra nőként nézzen rám?

2020. jan. 3. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

"Már nincsennek közös programok, látszik nincs kedve hozzám. Mit tehetnék még, hogy újra nőként nézzen rám?"


Meg fogadja el, hogy még szex sem lesz ennyi se?

Tenni sem akar érte, meg közös programokat sem akar?


Hát akkor lehet lepontozni, de akkor írom sorrendben én miket próbálnék meg:

a.) leülsz vele és komolyan jelzed a problémát és megbeszéltek egy fogatókönyvet a megoldásokra, összeírtok ötleteket, mert ez így nagyon gáz..

b.) ha továbbra sem változik semmi, vagy TÉNYLEG nem is akar változtatni, elválnék, mert én tuti nem nyelném ezt be sokáig.

c) a "gyerek miatt nézze el és törődjön bele a kihűlt, szexmentes kapcsolatába" helyett inkább azt mondom, hogy akkor inkább tartson szeretőt,aki kielégíti rendesen a szexuális és egyéb igényeit is. ha elválni nem tud/képtelen meglépni, DE már túl vannak a próbálkozásokon..


Bumm, kiakad a mérő most sokaknál, lehet megkövezni, nem érdekel. Én biztos nem áldoznám be az életemet és élnék nyugdíjas unalomban fiatalon míg meg nem halok, ha

a másik xarik a kapcsolatba, már bocsánat. Másoknak ez lehet jó megoldás, de őszintén, az sem jobb. ÉS milyen célból is kellene eltárni, hogy a másik nem hajlandó tenni a kapcsolatért? Miért is kellene hűséges lenni ahhoz, akit ez mind nem érdekel? Tök mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó.. Ami xar az xar.

2020. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
"Gyerek születése után ellaposodó kapcsolatot helyre lehet hozni?" - persze, csak munkát kell beletenni, mindkét oldalról.
2020. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Tudom, itt kb mindenkinek az a megoldas, ha lefogysz.

Szamomra az a kerdes, hogy ezt ti ketten megbeszeltetek-e?

Valoban a +10 kilo lehet problema egy jol mukodo kapcsolatban? Ugy ertem ha ez zavarja, nyilvan mondta volna.. Vagy ha mondta akkor jo.. Lefogysz.. De addig nem is kivan, es nem is szeret? A párkapcsolatokban a kulso es a belso egyaránt fontos tényező..

Beszélgetni kellene vele.

2020. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy még mindig ennél az 500 éves szar mentalitásnál tart az emberek többsége, hogy egy nőnél nem fogadható el 10 kiló plussz szülés után, viszont teljesen elfogadható ha egy férfi nulla energiát rak egy kapcsolatba.

Nem, nem lefogyni kell. A férjnek kellene energiát fektetnie a kapcsolatba, bármit ami több a nullánál és máris sokkal jobb lenne a helyzet.

2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Engem soha senki nem bactatott ha rámjött pár kiló,az lett volna szép.A kiló csak kifogás.Ha szeretek valakit,nem dől össze a világ ha pár kilóval több lesz,elég szomorú hogy sokan így látják.Lehet szexisnek lenned így is,nem 30 kiló plusz van rajtad.Szerintem csak egyszerűen az anyát látja már benned.És csak a nyomást érzi.Lehet hogy csak a nyüglődést látja rajtad,és hogy nem vagy boldog.Én tuti nem másznék rá.Inkább feltűnően kivirulnék,mennék fodrászhoz,masszázsra,mit tudom én,addig ő szépen vigyázna a gyerekre.Mert gondolom otthon se csinál semmit.Aztán hadd nézzen mitől vagyok én ilyen boldog.Talán ráragadna ebből rá is,és kezdene megjönni a kedve.Ha ő semmit nem változtat a hozzáállásán,ennek vége lesz,mert egyedül te kevés vagy ehhez.
2020. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen #13, nekem is az a véleményem, hogy az ilyen esetek mögött valójában kommunikációs probléma van, nem a +- 10 kg a valódi ok.
2020. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt éltem meg én is, egyszeruen csak gyerekcsinalasra kellettem. Rajtam egy deka sem volt 2 honapon belul. Modell alkatu szexi csaj voltam (vagyok) Sajnos ha csak ennyi hogy fáradt akkor ő a ludas. Ha nem beszelitek meg most az elejen, csak rosszabb lesz. Ha nem tudjatok, akkor párterápia szuper, ott a dr. Fogja neki megmondani milyen bunkó. Biztos hogy nem a 10 kilo a problema, ez nagyon hulye alattomos odaszuras, csak hogy magát mentse. Ne légy szomoru, allj ki magadért 😉😉 ha nem ugy teljesit ahogy szokott akkor cipeld el a párterápiára es beszélgessetek sokat 😉😉
2023. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!